Баліна Наталія Павлівна

Сурдолог, отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар-отоларинголог, сурдолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностуванні та лікуванні кондуктивної і сенсоневральної туговухості дорослих. Займається реабілітацією туговухості і глухоти, підбором і комп'ютерним налаштуванням слухових апаратів. Свою роботу будує на методах імпедансної, суб'єктивної аудіометрії, електрокохлеографіі, відеотоскопіі. Займається виготовлення індивідуальних шумозахисних берушей і вушних вкладишів до слухових апаратів, підбором і налаштуванням слухових апаратів.

Сергей
Очень толковый врач! Все проверила, объяснила, наглядно показала. Современное оборудование, много разных обследований, без очередей (если по предварительной записи). Приятное место, вежливый персонал. Рекомендую!
Лідія
Виношу велику вдячність лікарю Баліній Наталії Павлівні за її високий професіоналізм, увагу до пацієнта, щирість, готовність прийти на допомогу людям з вадами слуху. Велике вам спасибі, Наталіє Павлівно, і земний уклін. Доброго вам здоров’я, успіхів у Вашій благородній праці, а добра слава про центр «Аврора» хай буде по всій Україні та за її межами.
Щиро дякуємо за обслуговування та надання професійної медичної консультації Баліній Наталії Павлівні. Чудовий лікар та чуйний до людських прохань. Дуже хотілося, щоб у нашій медичній сфері були такі лікарі як Наталія Павлівна. Бажаємо успіхів та вдячних пацієнтів. Дякуємо усьому медичному персоналу за чуйне та чудове відношення. Донька та мама.

• 1990 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 1990 р. — кваліфікація "Отоларинголог".

• 2003 р. — КМАПО 1 категорія «лікар-отоларинголог»;
  • 2002 р. — спеціалізація «Сурдологія»;
  • 2004 р. — "Сурдологія" вищої категорія, КМАПО ім. Шупика.

• Член Асоціації отоларигонологів України.