УЗД органів черевної порожнини в Києві -

УЗД органів черевної порожнини 500 грн.
УЗД органів черевної порожнини 550 грн.
Знайдено 2 клініки

Вікторія
Леся Володимирівна дякую за уважність і підхід до даної ситуації. Лікування на вищому рівні. Отримала відповідь на всі поставлені запитання.Обов'язково звертатимуся!
Екатерина
Доктор очень компетентна, ответила на все вопросы которые я задала и меня интересовали, а именно анализы которые нужно сдать для планирования беременности. Рекомендую однозначно, очень приятный доктор в общении.
Таисия
Велика подяка лікарю за уважність, відповіді на всі запитання. Ставлення до пацієнта і кваліфікація лікаря заслуговують самої вищої оцінки. Залишилася задоволеною, всім раджу!
Таисия
Кажется, я нашла своего гинеколога. Такое аккуратное, обходительное отношение к пациенту меня очень приятно поразило! Я получила ответы на все мои "стопятсот" вопросов. И осмотр и общение с врачом - все прошло легко!
Вита
Ивасенко Леся Владимировна лечила мне заболевание шейки матки. Благодаря использованию современных методов лечения мое выздоровление не пришлось долго ждать. Огромное спасибо.
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки14 4
Спеціалізована клініка "Хелена" - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка) 500
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка) та нирки 550
Добробут
Київ вул. Ломоносова, 52/3
м.Виставковий центр19 7 м.Іподром18 4
"Дитяча поліклініка в Голосіївському районі" Добробут - це професійна інструментальна і лабораторна діагностика. Заклад спеціалізується на роботі з малюками, виконуються заходи щодо вакцинації, спостереження за дитиною і його розвитком на першому році життя.