Сторінка 5. Діагностичні центри Києва на м.Позняки (субота)

Знайдена 71 клініка

Сб Нед Цілодобово
Харченко Ольга Вас.
Велике дякую,дуже чуйні,доброзичливі,професіонали в своїй справі.рекомендую.
Все було коротко і чітко. Лікар дуже уважний до найменших дрібничок, не рекомендує нічого зайвого. Вислухала, порадила те, що потрібно. Обстеженням цілком задоволена. Обов'язково прийду ще та буду рекомендувати усім знайомим та друзям!
Надія
Лікар професіонал! Призначає адекватне лікування, відповідає на питання без обхідних фраз. Тепер, буду шукати способи не підтримувати, а лікувати хворобу. Я впевнений що лікар мені у цьому допоможе. Надалі буду звертатися до неї.
Все дуже сподобалося! Дуже хороший лікар, по-людськи ставиться до пацієнтів. Спеціаліст все доступно пояснила, детально розповіла і показала, приємна жінка, уважна. Прийомом залишилася задоволена. Безперечно буду приходити ще!
По суті, все було дуже кваліфіковано. Лікар уважний, призначила лікування, тобто все що я очікувала від ревматолога отримати, направила на УЗД. Поставила діагноз, призначила лікування. все пояснила. Зараз проходжу курс терапії. Дякую!
Лидия
Уже как три месяца, при менструации, чувствую тяжесть и боль в молочных железах. В лечебно-диагностический центр “Адонис” помогли мне с моей проблемою. Хочу выразить благодарность доктору. С того времени, обращаюсь только сюда.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Клініка сучасної ревматології на Осокорках - медичний заклад, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні ревматичних захворювань. Поєднання лабораторної та інструментальної діагностики дозволяють швидко виявляти патології і призначати лікування.
ADONIS
Київ вул. Княжий затон, 9 , Позняки
м.Позняки14 8 м.Осокорки16 8
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Княжому Затоні надає широкий спектр якісних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки діяльності центру: ультразвукова діагностика, лабораторні аналізи, андрологія, маммология і гінекологія, репродуктологія, хірургія та урологія. У клініці також можна записатися на консультацію до офтальмолога і...
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ пр-т Миколи Бажана, 12
м.Осокорки8 3 м.Позняки12 6
ЕКО 3D КТ на Бажана спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки13 4 м.Харківська20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі;...
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драгоманова, 31б
м.Харківська23 4 м.Позняки10 2
Багатопрофільний медичний центр "Альтернатива" займається лікуванням патологій в таких областях медицини: вертебрології, неврології, ортопедії, мануальної терапії, терапії, дерматології, дієтології, офтальмології, педіатрії, урології, психотерапії, сексології, нетрадиційної медицини.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки19 4 м.Харківська33 4
Багатопрофільна приватна клініка "Інсайт Медікал" надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ вул. Княжий Затон, 16 Д , Позняки
м.Осокорки11 3 м.Славутич21 4 м.Позняки23 4
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна Династія" забезпечує якісну стоматологічну допомогу пацієнтам з 2010 року. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
Київ вул. Урлівська, 30
м.Осокорки23 7 м.Позняки25 6
Спеціалізований центр стоматології "Віва-Дент" займається вирішенням проблем стоматологічного профілю. Установа веде як індивідуальне обслуговування, так і роботу з корпоративними клієнтами.
Київ вул. Дніпровська набережна, 19 , Позняки
м.Осокорки18 4 м.Славутич27 5 м.Позняки31 5
Спеціалізований центр стоматології "Клініка доктора Захаренко" — ефективна стоматологія за доступною ціною. У роботі застосовується тільки сучасне обладнання — мікроскоп Leica M320, який був розроблений спеціально для використання в стоматології. Клініка працює з імпланталогіческой системою компанії Strаumann. З метою діагностики застосовується томограф...