Функціональна діагностика в Києві (метро Позняки)

Знайдено 38 клінік

Свинаренко Олег Іванович
Все супер!
Калашнікова Анастасія Сергіївна
Дуже швидко проконсультували і допомогли записатися до лікаря
Хочу поблагодарить врача от Бога Головко В.В.за успешно проведённую рино-септопластику носа моей дочери. Спасибо за качественную работу!
Лілія
Хочу висловити подяку лікарю Головко Володимиру Володимировочу за успішно проведену операцію по видаленню мигдалин моїй дочці. Дякую вам за професіоналізм, людяність та турботливість. Рекомендую лікаря Головко В.В. Бажаю йому довгих років життя, здоров'я та благополуччя. А також подяка клініці Оксфорд Медікал.
Калыш Владислав
Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима- тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его. А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены. Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
Олена
Життя людини – найвища цінність, а здоров’я – найважливіша його складова. Дуже важко, в разі хвороби, серед багатьох інших знайти того СВОГО, СПРАВЖНЬОГО, ЛІКАРЯ з «ЗОЛОТИМИ РУКАМИ», якому можна довірити не лише своє здоров’я, а й життя. Для мене таким лікарем став ГОЛОВКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ. Щиро дякую вам за Ваші зусилля, старання, високий професіоналізм, людяність, привітнісь, доброту серця і велику майстерність, за можливість повноцінно дихати. Окремо хотілося б подякувати бригаді анестезіологів на чолі зі Скопичем Олегом Леонідовичем за чуйне ставлення та професіоналізм.
8,3
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Лівобережна42 11 м.Позняки61 12
На вул. Березняківській, 30 Б працює центр невідкладної допомоги, організований за принципом американських клінік. У відділенні приймають пацієнтів з гострими станами, які потребують екстреної медичної допомоги, контролю та підтримки життєвих показників.
  • Електрокардіографія (ЕКГ без розшифровки) 250
  • Добове моніторування ЕКГ (72 години) 2 500
Сеть клиник Viva
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • ЕКГ - опис 190
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 250
  • Електрокардіограма з навантажувальним тестом (з описом) 790
  • Діагностика порушень нервово-м’язової передачі при міастенії (електронейроміографія з ритмічною стимуляцією 5-ти тестових м’язів і визначенням декремента М-відповіді) - (30 хв.) 1 190
  • Комп’ютерна електроенцефалографія (ЕЕГ) 1 090
  • Комп’ютерна реовазографія кінцівок (нижніх або верхніх) 790
  • Комп’ютерна реоенцефалографія (РЕГ) 890
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харківська6 м.Дарниця м.Позняки
Поліклініка "Інго" на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці "Інго" ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • Велоергометрія 1 190
  • Добове моніторування артеріального тиску 1 114
  • Добове моніторування ЕКГ (холтерівське моніторування) 1 389
  • Експрес-аналіз складу тіла (Tanita) 310
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 230
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з навантаженням 436
  • Спірографія (дослідження функції зовнішнього дихання з медикаментозною пробою) 839
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки26 9 м.Позняки27 8
  • Електрокардіограма (ЕКГ) без розшифровки 150
Київ вул. Срібнокільська, 12 , Позняки
м.Осокорки13 5 м.Позняки12 8
Медичний центр "Ластівка" — сучасна клініка для всієї родини, яка надає послуги за такими напрямками: гінекологія, дерматологія, педіатрія, косметологія, сімейна медицина, терапія, масаж, урологія.
  • Дерматоскопія (1-2 в зоні огляду) 400
  • Дерматоскопія (3-5 в зоні огляду) 650
  • Огляд шкірних покривів із застосуванням «лампи Вуда» 150
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 250
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 350
Київ вул. Анни Ахматової, 7/15
м.Харківська25 5 м.Позняки24 7 м.Вирліца37 7
Діагностичний центр "Телекардіо" надає послуги функціональної (ЕКГ), ультразвукової та дуплексной діагностики для точної постановки діагнозу.
  • Подійний моніторинг ЕКГ 2 тижні 1 500
  • Опис електрокардіограми, наданої пацієнтом 225
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 1 доба) 1 085
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 2 доби) 1 690
  • ЕКГ з автоматичною інтерпретацією 285
  • ЕКГ з автоматичною інтерпретацією та з описом лікаря з функціональної діагностики 340
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Багатопрофільний медичний центр "Into-Sana (Інто-Сана)" надає широкий комплекс послуг і зручність їх виконання в одній установі. Оптімізірованності роботи і наявність довгострокових програм забезпечує адекватну цінову политику.
  • Електрокардіографія з описом 420
  • Дослідження функції зовнішнього дихання у дітей з медикаментозною пробою 600
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки8 5 м.Осокорки24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • ЕКГ З РОЗШИФРОВКОЮ 260
  • ДОСЛІДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО МОЗКУ (ЕНЦЕФАЛОГРАМА) 800
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • РЕГ (реоенцефалографія) 500
  • ЕКГ з описом 350
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 400
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження 450
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 550