Сторінка 4. Діагностичні центри Києва на м.Осокорки

Знайдено 50 клінік

Харченко Ольга Вас.
Велике дякую,дуже чуйні,доброзичливі,професіонали в своїй справі.рекомендую.
Самара Галеб - Доктор с большой буквы, настоящий профессионал своего дела и замечательный человек! Хочу от всей души выразить свою благодарность за его золотые руки, максимальную чуткость и внимательность к малейшим мелочам! Я панически боюсь стоматологов. Каждый поход к врачу, до того, как побывала у Галеба сопровождался страхом и паникой. К нему попала, когда была ужасная боль и оттягивать этот визит было некуда.. Я была в восторге от того, что визит к стоматологу может приносить и приятные воспоминания)) На следующей визит шла со спокойствием и уверенностью в том, что я в надёжных руках и всё будет максимально качественно и профессионально! Галеб мастер своего дела!Работает четко, уверенно, добиваясь отличного результата! Проблема с выбором стоматолога решена! Теперь только к Галебу, рекомендую!!)
Алефтина
Хотелось не просто подровнять зубки, а именно прекрасную улыбку. Обратилась сюда и о чудо! Прекрасные специалисты, всё чудесно сделали, теперь сияю!
Таисия
В клинике Адонис была впервые ,приятно удивлена сервисом !!!Сотрудники на ресепшен очень приятные внимательные ,учитывая поток людей ,временные неудобства из-за ремонта просто супер !!! Девушка предложила провести до кабинета на верхнем этаже ,хотя я могла пройти сама ,зная номер кабинета .Сотрудницы ресепшен на верхнем этаже тоже улыбаются приветливо ,готовы помочь ) Доктор отоларинголог Кушнир Антон Семёнович ,внимательный ,профессиональный доктор ,спокойно все расспросил ,объяснил ,успокоил . При входе в лабораторию ,где сотрудница подвержена ежеминутному риску заражения приветлива ,вежлива ,внимательна . Лаборантам тоже спасибо ,приветливо,вежливо ,профессионально все сделали.Тест ПУР на COVID должен был быть готов за 2 дня ,результат пришёл мене чем за сутки . Сама буду обращаться и всем рекомендую .Спасибо всем медикам за Ваш труд !!!
Все було коротко і чітко. Лікар дуже уважний до найменших дрібничок, не рекомендує нічого зайвого. Вислухала, порадила те, що потрібно. Обстеженням цілком задоволена. Обов'язково прийду ще та буду рекомендувати усім знайомим та друзям!
Надія
Лікар професіонал! Призначає адекватне лікування, відповідає на питання без обхідних фраз. Тепер, буду шукати способи не підтримувати, а лікувати хворобу. Я впевнений що лікар мені у цьому допоможе. Надалі буду звертатися до неї.
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 Г , Осокорки
м.Осокорки1 1 м.Славутич15 5
Стоматологія "Адоніс" — філія мережі медичних центрів, спеціалізується на проведенні всебічного лікування зубів і відновлення жувальних функцій. У клініці працюють стоматологи високої кваліфікації.
  • Рентген зуба 170
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Клініка сучасної ревматології на Осокорках - медичний заклад, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні ревматичних захворювань. Поєднання лабораторної та інструментальної діагностики дозволяють швидко виявляти патології і призначати лікування.
  • Комплексне УЗД суглобів стоп (міжфалангових, плюснефалангових і гомілковостопних суглобів, області ахіллового сухожилля) 1 050
  • Комплексне УЗД «Ревматоїдний артрит» (променевозап'ясткові, міжфалангові, п'ястково-фалангові суглоби кистей і гомілковостопні, міжфалангові, плюснефалангові суглоби стоп, області ахіллового сухожилля) 1 500
  • Комплексне УЗД «Остеоартроз: нижні кінцівки» (гомілковостопні, колінні і тазостегнові суглоби) 1 080
  • Комплексне УЗД «Остеоартроз: верхні кінцівки» (плечові, ліктьові і променеві суглоби) 1 080
  • Комплексне УЗД «Подагра» (нирки, міжфалангові і плюснефалангові суглоби стоп) 650
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Медичний центр сімейного здоров’я "Адоніс" спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 160
  • Добовий моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 1 доба) 1 100
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 3 доби) 3 850
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 5 діб) 5 280
  • Дерматоскопія 440
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з описом 150
  • Кольпоскопія 280
  • УЗД визначення прохідності маткових труб 1 500
  • Гістероскопія 1 категорії складності 6 500
  • Гістероскопія 2 категорії складності 7 700
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ пр-т Миколи Бажана, 12
м.Осокорки8 3 м.Позняки12 6
ЕКО 3D КТ на Бажана спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • 2D Панорамна зонографія рентген скронево-нижньощелепного суглоба 400
  • 2D Панорамна зонографія телерентгенографія (ТРГ) 375
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (закр. рот) 1 250
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (відкритий + закритий рот, 2 обстеження) 1 650
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + ортопантомограма 1 060
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ вул. Княжий Затон, 16 Д , Позняки
м.Осокорки11 3 м.Славутич21 4 м.Позняки23 4
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна Династія" забезпечує якісну стоматологічну допомогу пацієнтам з 2010 року. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
  • Цифрова рентгенографія (у ділянці 1-3 зубів) 195
  • Панорамний знімок 440
  • Рентген СНЩС (закр./відкр. ротова порожнина) 580
  • КТ верхньої щелепи (120*85мм) 760
  • КТ нижньої щелепи (120*85мм) 760
Київ вул. Урлівська, 30
м.Осокорки23 7 м.Позняки25 6
Спеціалізований центр стоматології "Віва-Дент" займається вирішенням проблем стоматологічного профілю. Установа веде як індивідуальне обслуговування, так і роботу з корпоративними клієнтами.
  • Рентген зуба
Київ вул. Дніпровська набережна, 19 , Позняки
м.Осокорки18 4 м.Славутич27 5 м.Позняки31 5
Спеціалізований центр стоматології "Клініка доктора Захаренко" — ефективна стоматологія за доступною ціною. У роботі застосовується тільки сучасне обладнання — мікроскоп Leica M320, який був розроблений спеціально для використання в стоматології. Клініка працює з імпланталогіческой системою компанії Strаumann. З метою діагностики застосовується томограф...
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Київ вул. Ганни Ахматової, 22
м.Славутич10 м.Осокорки15 м.Позняки15
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки9 7 м.Осокорки20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.