ЕКО 3D КТ на Бажана

м.Осокорки8 3 м.Позняки12 6
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
ЕКО 3D КТ на Бажана спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ЕКО 3D КТ на Бажана, вартість послуг:

• 3D конусно-променева комп'ютерна томографія верхня щелепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія нижня щелепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія скронево-нижньощелепного суглоба
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія кістки черепа
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія придаткові пазухи носа (ППН)
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія скронева кістка (права або ліва)
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія лицьовий скелет
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія сегмент (до 3 зубів)
  • 2D Панорамна зонографія ортопантомограма (ОПТГ) (фотопапір)
  • 2D Панорамна зонографія рентген скронево-нижньощелепного суглоба
  • 2D Панорамна зонографія телерентгенографія (ТРГ)
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (закр. рот)
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + скронево-нижньощелепий суглоб (відкритий + закритий рот, 2 обстеження)
  • 2D Панорамна зонографія верхня та нижня щелепи + ортопантомограма
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ сегменту (до 3-х зубів)
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ СНЩС (одна сторона)
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога КТ щелепи (одна щелепа)
  • Консультативні висновки лікаря-рентгенолога цефалометричний аналіз

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина Іванівна Гонак
Ціна на обстеження в ЕКО 3D КТ на Бажана - одна з найдешевших. Порівнюю за двома критеріями: КТ скелета обличча та КТ придаткових пазух носа. Робила тут обидва з перервою в рік. Якість на вищому рівні обидва рази. Лікарі дуже грамотні, уважні, завжди підтримують. І так, отримані точні знімки позбавили мене від операції, оскільки була підозра на пухлину.
Марія Слободян
Я потрапила в клініку Бажана за власною ініціативою. Ми з чоловіком потрапили в невелику аварію, але відбулися обидва легко, тільки у мене був струс мозку. Начебто не було ніяких наслідків, але голова стала боліти частіше, ось я захвилювалася. Не стала зволікати, зразу записалася на прийом через ваш сайт. Після професійно зробленної діагностики я нарешті впевнилась, що з головою у мене повний порядок.
Яна Гераськіна
В цілому все подобається, наскільки може подобатися лікування. Про результати та враження можна буде говорити наприкінці лікування, поки тільки 7 місяць, в даний момент нічого не турбує, все влаштовує. Коллектів дружній, рекомендую клініку Бажана, як професійну.

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00