Сторінка 2. УЗД нирок в Києві (метро Оболонь)

Знайдено 26 клінік

Надежда
Отличная клиника и великолепные врачи, большое спасибо за все все...Если хотите найти хорошего специалиста, то Вам туда !!!
Вікторія
Не так давно ми з сім'єю переїхали до Києва. Лікар до якого я постійно зверталася залишилася на старому місці проживання. Довелося шукати нового спеціаліста. За порадою знайомих, вирішили записатися на консультацію до Наталії Олександрівни. Залишилися задоволені кваліфікацією лікаря. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, вичерпно відповіла на поставленні запитання, та призначила лікування. Дякую!
Анжела
Я сама за спеціальністю лікар. Уже тривалий час, ми з чоловіком плануємо вагітність. Так як я медик за освітою, я підходжу до цього питання з усією серйозністю та відповідальністю. Ми вирішили звернутися за консультацією до генетика. Колеги порадили Олену В'ячеславівну. Висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Дуже вдячні Вам за надану консультацію! Ви розвіяли усі мої переживання.
Григорій
Ставлення лікаря уважне, доброзичливе, залишає приємні враження , висококваліфікований професіонал. Все пояснює вичерпно, вдумливо, без зайвих висловлювань. Мені все дуже сподобалося! Після курсу призначеного лікування, почуваю себе дуже добре! Жодного разу не пошкодував що звернувся саме до нього. Рекомендую!
Богдана
Безмежно вдячні лікарю-анестезіологу за покликанням, та професіоналу з великої літери Максиму Михайловичу. Цей лікар допоміг нашій сім'ї на складному етапі життя. Бажаємо Вам наснаги та витримки у всіх Ваших починаннях! Будемо рекомендувати Вас усім своїм знайомим та близьким!
Катерина
Не так давно довелося побувати на приймі у лікаря-уролога Потапчука Сергія Володимировича. Дуже сподобався цей кваліфікований та відповідальний спеціаліст. дуже уважний, добрий та ввічливий. Вирізняється з поміж інших самозакоханих та хамовитих лікарів. Щиро вдячні за допомогу у вирішенні нашої проблеми. Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста.
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Мінська47 15 м.Оболонь49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження нирок та сечовивідних шляхів 630
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь55 11 м.Сирець44 15
Медичний центр "UBL clinic" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
  • УЗД нирок та надниркових залоз 450
7,2
Київ вул. Межева, 23 Б
м.Оболонь1 час 7 мин 16 м.Мінська1 час 13 мин 15 м.Сирець1 час 4 мин 16
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • УЗД нирок та заочеревинного простору 600
  • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура 500
Київ вул. Вишгородська, 45/2
м.Героїв Дніпра57 11 м.Мінська57 13 м.Оболонь57 11
  • УЗД органів заочеревинного простору (нирки, наднирники) 700
  • УЗД нирок 650
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14
м.Мінська7 3 м.Оболонь16 4
Клініка "Діамед-експрес" надає комплексну лікарську допомогу з 1998 року. Широкий перелік послуг і якісне обслуговування — пріоритети клініки.
  • УЗД нирок 600
  • УЗД нирок і сечового міхура 650
Київ пр-т Свободи, 22 (каб. 332)
м.Оболонь15 м.Мінська17 м.Сирець20
Діагностичний центр на Виноградарі дає можливість пройти мамографію з метою дослідження стану молочних залоз і ультразвукове дослідження організму.
  • УЗД нирок 450
  • (Дітям) Ультразвукове дослідження (УЗД) нирок 500
6,7
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 48
м.Героїв Дніпра17 5 м.Мінська25 6 м.Оболонь38 7
Альфа-Віта — це спеціалізований медичний центр, який відкрив свої двері на Оболоні. Основний напрямок діяльності м комплексна діагностика організму з використанням сучасного технічного оснащення. На території центру приймають профільні фахівці. Ультразвукове дослідження проводиться кваліфікованими лікарями. Сучасне обладнання дозволяє оцінити стан органів...
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А , Оболонь
м.Оболонь45 9 м.Мінська47 10
Медичний центр Euromed почала функціонувати в 2015 році. В установі працює більше 60 фахівців, які надають допомогу в близько 20 областях медицини.
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лісова18 м.Оболонь17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.