УЗД передміхурової залози в Києві (метро Харківська)

УЗД передміхурової залози 350 грн.
УЗД передміхурової залози 790 грн.
УЗД передміхурової залози 690 грн.
УЗД передміхурової залози 560 грн.
УЗД передміхурової залози 590 грн.
УЗД передміхурової залози 715 грн.
УЗД передміхурової залози 913 грн.
УЗД передміхурової залози 1095 грн.
УЗД передміхурової залози 807 грн.
УЗД передміхурової залози 969 грн.
Знайдено 15 клінік

Прочитала непогані відгуки і сходила до уролога Кравченка А. В. Що одразу ж не сподобалося- повний ігнор за рецепцією - хто я, що я, чому прийшла- нуль емоцій, простоявши 5 хвилин, я повідомила хто я до кого прийшла і на який час, на що адміністратор махнула головою, не відриваючись від телефона, і опустила голову, спілкуючись далі по телефону. Щодо прийому уролога, то це 5 хв і діагноз готовий, 650 грн за 5 хв - ви серйозно? На сайті, до речі, вказано було 500, ніхто і не збирається виправляти, а це неправдива інформація, що наводить на невеселі думки, що Біо плюс не сильно хвилюється за свою репутацію. Повірте, я маю з чим порівнювати, тому більше звертатися не буду і не пораджу знайомим

Відповідь адміністрації клініки:

Дякуємо Інна за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що склалася така ситуація. Лікар Кравченко О.В. оперуючий лікар-уролог, кандидат медичних наук, досвід роботи спеціаліста більше 20-ти років. Лікар завжди запитує пацієнта чи є питання, чи все зрозуміло. Досвід лікаря дає змогу проводити консультацію швидко, але максимально корисно для пацієнта. У всіх пацієнтів різні проблеми, кожному потрібен різний час на вирішення своїх питань. Щодо адміністратора, приносимо свої вибачення, проведена бесіда та винесена догана.

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
ольга
Консультацией довольна.Рекомендую как очень внимательного доктора
Илья Константинович очень внимательный специалист, заинтересованный в результате! Всегда очень вежлив, отвечает на все вопросы. Обращусь ещё обязательно! Я забыла про боли в шее! Спасибо за таких профессионалов своего дела!
Владислав
Недавно делал классический массаж у Ильи Константиновича. После массажа я себя почувствовал превосходно. Планирую обращаться к нему еще.
Яна
К сожалению, стала ходить к гинекологу очень часто, ходила всегда в частные клиники, даже была в Израиле и Бангкоке в лучших клиниках. Никак не могла найти «своего» врача. Прочитала тоже отзывы людей здесь о Татьяне и записалась. Это доктор от Бога! Располагает к себе, не посоветует лишнего, лишь бы денег мы больше заплатили, я к ней еду даже с других городов если я не в Киеве, а срочно нужен осмотр. Наконец-то я нашла своего доктора. К слову, я была в лучших киевских частных клиниках, но там столкнулась с непрофессионализмом. Здесь видно, что она профессионал !
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харківська11 7 м.Позняки12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • УЗД передміхурової залози 350
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харківська6 м.Дарниця м.Позняки
Поліклініка "Інго" на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці "Інго" ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • УЗД передміхурової залози і сечового міхура з визначенням залишкової сечі трансабдомінально 913
  • УЗД передміхурової залози і сечового міхура з визначенням залишкової сечі трансабдомінально, Перша категорія 1 095
  • УЗД передміхурової залози трансабдомінально 807
  • УЗД передміхурової залози трансабдомінально, Перша категорія 969
  • УЗД передміхурової залози трансректально 879
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, простатичний відділ уретри, сечовий міхур), включаючи нирки 790
Сеть Агапит
  • УЗД простати, визначення залишкової сечі 590
  • УЗД простати (ректально) 715
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • УЗД трансректальне (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, об’єм залишкової сечі) 690
  • УЗД (п.фах) трансректальне (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, об’єм залишкової сечі) 30 хв 950
  • Еластографія предміхурової залози 450
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • УЗД передміхурової залози та сім`яних пухирців 800
  • УЗД передміхурової залози,сім`яних пухирців та сечового міхура з визначенням залишкової сечі 850
  • УЗД скринінг для чоловіків (передміхурова залоза,сім`яні пухирці та сечовий міхур+ нирки та наднирники+щитоподібна залоза) 1 800
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • УЗД передміхурової залози (простати) (трузд) 690
  • УЗД простати і сечового міхура з визначенням залишкової сечі 850
  • УЗД передміхурової залози (простати) (абдомінально) 690
  • (Дітям) УЗД передміхурової залози (простати) (абдомінально) 640
  • (Дітям) УЗД простати і сечового міхура з визначенням залишкової сечі 760
6,2
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • УЗД передміхурової залози 650
  • УЗД передміхурової залози 450
  • УЗД передміхурової залози 600
Київ вул. Привокзальна, 14
м.Дарниця55 13 м.Лівобережна62 14 м.Харківська45 8
Один з найбільших багатопрофільних центрів "Поліклініка" працює у сфері приватних медичних послуг з 2010 року. Діагностування, а також надання медичної допомоги ведеться за 14 напрямками: гінекологія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, неврологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, трихологія, ревматологія,...
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харківська4 1 м.Позняки18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00