Кардіотокографія (КТГ) в Києві (метро Харківська)

Знайдено 5 клінік

Наблюдаюсь у Виталия Юрьевича с 2003 года. Специалист от Бога! Очень внимательный, все разложит по полочкам и предложит лечение. Доктор знает ответы на все вопросы)) Кстати, очень удобно, в их клинике медсестры делают уколы, ванночки и т.д. и даже медикаменты есть. Одним словом, профессионализм и сервис на высшем уровне. За адекватную стоимость услуг, что тоже важно.
Аника
Я в этой клинике наблюдаюсь 10 лет. Великолепный грамотный доктор, которому доверяю . Внимательный и доброжелательный персонал Всем рекомендую доктора и клинику.
Надія
Клиника хорошая Виталий Юрьевич и весь персонал очень добрые, грамотные и внимательные-- рекомендую.
Ирина Михайловна
Наблюдаюсь в этой клинике 4 года. Все отлично. Внимательный персонал, профессиональная консультация
Очень хороший, положительный врач. Всем знакомым и друзьям советую именно эту клинику.
Наталія
Клініку "Атланта" мені порадила мій дільничій геніколог, і вже більше десяти років там наблюдаюсь.
8,2
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харківська6 м.Дарниця м.Позняки
Поліклініка "Інго" на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці "Інго" ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • КТГ (кардіотокографія) 330
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Кардіотокографія плоду 400
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • Кардіотокографія плоду 550
  • Кардіотокографія багатоплідної вагітності 600
Київ вул. Привокзальна, 14
м.Дарниця55 13 м.Лівобережна62 14 м.Харківська45 8
Один з найбільших багатопрофільних центрів "Поліклініка" працює у сфері приватних медичних послуг з 2010 року. Діагностування, а також надання медичної допомоги ведеться за 14 напрямками: гінекологія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, неврологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, трихологія, ревматологія,...
  • Кардіотокографія (КТГ) 300
Добробут
Київ вул. Драгоманова, 21а
м.Позняки14 3 м.Харківська18 5
З 2011 року веде прийом пацієнтів "Дитяча клініка на Лівому березі", що входить в мережу медичних закладів "Добробут". Прийом дітей і підлітків ведеться за 20 напрямками, що включає як звичні (педіатрія, неврологія, отоларингологія, стоматологія, офтальмологія, ендокринологія, хірургія, алергологія, гастроентерологія, дерматологія, гінекологія, урологія,...
  • Кардіотокографія (КТГ) з автоаналізом без консультації лікаря 230
  • Кардіотокографія (КТГ) з автоаналізом без консультації лікаря два плоди 270