Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Харківська

Знайдено 52 клініки

Анастасія
Вдячна Ірині Георгіївні за свій сон.. За своє зниження ваги.. За те що приливи закінчились і не пече в голові
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
Свелана
Чудовий лікар! На жаль є з ким порівнювати. Дуже уважний і головне все по справі. Нікуди не поспішає, на всі питання, що цікавлять мене відповів дохідливо. Спасибі Вам, Олександр Валентинович, за компетентність та чуйне ставлення!
Ірма
Чудовий лікар, висококваліфіковані. Провів консультацію, призначив ряд додаткових обстежень, які на місці і пройшла. Все дуже зручно. Після повного обстеження мого стану, призначив лікування. Зараз почуваю себе добре! Дякую!
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харківська11 4
  • Колоноскопія 1 925
  • Ректороманоскопія 1 195
  • УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки) 635
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та позаочеревинного простору (нирки, наднирники) 670
  • УЗД жовчного міхура (без визначення функції) 460
Київ вул.,О. Мішуги, 3В , Позняки
м.Позняки4 2 м.Харківська14 5 м.Осокорки20 3
Багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей надає послуги кваліфікованих фахівців вузьких спеціальностей, лабораторну діагностику, інструментальні методи обстеження і лікування.
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Уретеросонографія 970
  • УЗД суглобів 650
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • УЗД щитоподібної залози з еластографією 850
  • УЗД молочних залоз з еластографією 950
  • Кардіотокографія плоду 550
  • Кардіотокографія багатоплідної вагітності 600
  • УЗД периферійних артерій та вен нижніх кінцівок (дуплексне сканування) 1 200
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Друк рентгенівської плівки 8*10 100
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки4 3 м.Харківська14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
6,2
Київ вул. Декабристів, 8
м.Харківська7 4 м.Вирліца15 3
Ольвіца — це сімейний центр здоров'я, материнства і сім'ї. Основне завдання клініка — допомога в плануванні і веденні вагітності, а також комплексна терапія основних захворювань. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, що працюють на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологій. Методи лікування регулярно удосконалюються, що дозволяє...
  • Відеокольпоскопія 450
  • УЗД органів малого тазу у жінок (трансабдомінально) 650
  • УЗД органів малого тазу у жінок (трансвагінально) 650
  • УЗД молочних залоз та регіональних лімфовузлів 590
  • УЗД фоллікулометрія 400
Київ вул. Привокзальна, 14
м.Дарниця55 13 м.Лівобережна62 14 м.Харківська45 8
Один з найбільших багатопрофільних центрів "Поліклініка" працює у сфері приватних медичних послуг з 2010 року. Діагностування, а також надання медичної допомоги ведеться за 14 напрямками: гінекологія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, неврологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, трихологія, ревматологія,...
  • УЗД нирок і надниркових залоз 450
  • УЗД органів малого тазу у чоловіків з нирками (трансабдомінально) 550
  • ФГДС з тестом Хелік 1 000
  • ФГДС 950
  • Колоноскопія 1 200
Київ вул. Сімферопольська, 8
м.Харківська42 6
Лікувально-діагностичний центр "МІБС" спеціалізується на проведенні УЗД т МРТ-діагностики різноманітних захворювань. Центр обладнаний високоточною медичною технікою (томографи SIEMENS). Діє гнучка система знижок та пільги для деяких категорій населення (ветерани, ліквідатори аварії на ЧАЕС тощо).
  • МРТ головного мозку от 1 650
  • МРТ гіпофіза от 1 650