Сторінка 3. Діагностичні центри Києва на м.Дорогожичі

4,0
Знайдено 24 клініки

Сб Нед Цілодобово
Катенька
Наблюдаюсь у Юрия Владимировича, готовлюсь стать мамой:) все нравится, всем добра:))
Алина
Когда была беременна делала тут УЗ диагностику. Клиника опрятная, с записью и очередями проблем нет. Диагносты хорошие, а главное цены вполне умеренные. Прекрасный сервис, рекомендую!
Ставила в Надие внутриматочную спираль, после двоих детей, решили с мужем, что нам пока хватит))) Отличная, уютная клиника и конечно же заботливый персонал. Девочки чоень рекомендую эту клинику, тут сэкономите и время и нервы)
Василиса
Отличный центр! Благодаря специалистам клиники я стала мамой прекрасных детишек. Всю беременность я ощущала заботу и профессиональную поддержку. Рекомендую!
Натали
Лечила и удаляла в клинике зубы.Всё на высшем уровне.Очень довольна.Работают специалисты!
Альона
Володимир Генріхович справжній Лікар від Бога! Спасибі Вам, дорогий Лікарю, за прекрасно проведену операцію(26.08.17), Ви мене врятували,я дуже Вам вдячна за це. Дякувати богу, я потрапила саме до Вас. Бажаю Вам всього найкращого,міцного здоров'я,щедрих божих благословінь! З величезною повагою та вдячністю, Альона
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявська17 10 м.Лук'янівська25 5 м.Дорогожичі20 8
Гінекологічний центр "Надія" на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.
  • Кольпоскопія 300
  • УЗД для вагітних (до 11 тижнів) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 380
  • Кольпоскопія (мікроскопія і цитологія урогентального мазка) 650
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.
  • Рентген зуба
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лук'янівська16 7 м.Дорогожичі21 8 м.Тараса Шевченко41 14
Спеціалізацією "Клініки Апаратної Косметології" СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.
Київ вул. Гарматна, 36
м.Шулявська26 9 м. Берестейська31 7 м.Дорогожичі50 15
Спеціалізована стоматологічна клініка "Вировит" почала функціонувати в 2002 році. Обслуговування ведуть лікарі першої та вищої категорії.