Надія, гінекологічний центр на Дегтярівській

Пн — Пт: 08:30-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Надія, гінекологічний центр на Дегтярівській, вартість послуг:

• УЗД для вагітних (до 11 тижнів)
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне
  • Кольпоскопія
  • Кольпоскопія (мікроскопія і цитологія урогентального мазка)
  • Консультація гінеколога
  • Повторна консультація гінеколога
  • Консультативний прийом гінеколога пацієнтів з ендометріозом (консультація, УЗД, кольпоскопія)
  • Консультація акушера-гінеколога (без огляду)
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву
  • Зрошення порожнини матки
  • Аспірація ендометрія з гістологічним дослідженням
  • Кріодеструкція шийки матки
  • Введення вагінального пессарія при укороченні шийки матки
  • Консультація гінеколога-ендокринолога
  • Повторна консультація гінеколога-ендокринолога
  • Передопераційний огляд гінеколога (УЗД, консультація, огляд при необхідності)
  • Післяопераційний огляд гінеколога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катенька
Наблюдаюсь у Юрия Владимировича, готовлюсь стать мамой:) все нравится, всем добра:))
Алина
Когда была беременна делала тут УЗ диагностику. Клиника опрятная, с записью и очередями проблем нет. Диагносты хорошие, а главное цены вполне умеренные. Прекрасный сервис, рекомендую!
Василиса
Отличный центр! Благодаря специалистам клиники я стала мамой прекрасных детишек. Всю беременность я ощущала заботу и профессиональную поддержку. Рекомендую!
Ставила в Надие внутриматочную спираль, после двоих детей, решили с мужем, что нам пока хватит))) Отличная, уютная клиника и конечно же заботливый персонал. Девочки чоень рекомендую эту клинику, тут сэкономите и время и нервы)
Альона
Володимир Генріхович справжній Лікар від Бога! Спасибі Вам, дорогий Лікарю, за прекрасно проведену операцію(26.08.17), Ви мене врятували,я дуже Вам вдячна за це. Дякувати богу, я потрапила саме до Вас. Бажаю Вам всього найкращого,міцного здоров'я,щедрих божих благословінь! З величезною повагою та вдячністю, Альона
19 квітня '17р.
По рекомендациям врача мне надо было пройти УЗИ матки. Юрий Владимирович отлично справился с диагностикой. Быстро, качественно, компетентно. На все вопросы ответил и все объяснил. Иду на поправку. Спасибо!
08 квітня '17р.
Загремела я в больницу с внематочной. И мне повезло, что мной занялся Владимир Генрихович. Профессиональный хирург, золотой человек, умничка. Спасибо ему огромное и дай Бог ему здоровья.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська82 12 м.Сирець62 14 м. Нивки86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Центр практичної та прикладної психології "Айгор" спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки людям, що страждають від депресії, панічних атак, психотравм, розладів харчової поведінки, підвищеної тривожності, фобій і страхів, психосоматичних захворювань. У штаті центру кваліфіковані фахівці, кандидати психологічних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Київ пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда) м.Оболонь28 6 м.Мінська37 9
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Оболоні надає повний спектр медичних послуг по відновленню зубного ряду, лікування захворювань зубів і ясен. У штаті клініки досвідчені лікарі, використовується новітнє стоматологічне обладнання, високоякісні матеріали.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-18:00
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00