Діагностичний центр психофізіологічної експертизи

Пн — Пт: 09:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Діагностичний центр психофізіологічної експертизи спеціалізується на обстеженні співробітників з метою оцінки профпридатності для складних і вимагають певних навичок професій. На базі центру організовано фізіотерапія та косметологічні послуги.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Діагностичний центр психофізіологічної експертизи, вартість послуг:

• Базова процедура Hydra Facial
  • Базова процедура Hydra Facial з пілінгом гліколевої кислоти GlySal 7,5%, 15%, 30%
  • Базова процедура Hydra Facial з депігментуючою сироваткою Britenol
  • Базова процедура Hydra Facial з омолоджуючими сироватками з факторами росту і пептидами (TNS, CTGF, Derma-Builder)
  • Психофізіологічна експертиза з видачею Висновку і Протоколу обстеження
  • Якісне аналітичне опрацювання даних психофізіологічного обстеження з подальшим наданням Висновку психофізіологічної експертизи та Протоколів
  • Пресотерапія (1 сеанс)
  • Пресотерапія (10 сеанс)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Александр
Страх переходить дорогу появился тогда, когда на моих глазах человека сбила насмерть машина. Я не мог долго забыть эту ситуацию, вновь и вновь прокручивал ее в памяти. Татьяна Анатольевна в течение нескольких сеансов прорабатывала со мной эту ситуацию и я понял, что это не так страшно. Спасибо за помощь!
Роман
Я, как пожарный, видел много сложных ситуаций и смертей. Некоторые из них не мог забыть до сих пор. Решил обратиться к неврологу, который поможет справиться с этой проблемой. Анатолий Иванович оказался именно таким врачом. Смог проработать каждый случай. Мне стало намного легче жить.
Алевтина
Доктор Маслюк Василий Васильевич оказал очень качественную помощь. Помог разобраться в причинах моего недоверия к мужчинам. Оказалось корни этой проблемы у меня были заложены ещё в юношестве. Василий Васильевич провел несколько сеансов психотерапии, которые оказались весьма эффективными. Огромное спасибо!
Вероник
Василий Васильевич Маслюк опытнейший врач. Длительное время после ухода мужа из семьи боролась с депрессией. Помогла квалифицированная помощь Василия Васильевича. Я снова поверила в себя, в свои силы и смогла построить новые крепкие отношения. Спасибо за это!
Тамара
Проходила в Центре обследование на профпригодность по направлению предприятия. Этот процесс здесь очень хорошо организован. Вообще клиника оставляет впечатление серьезности, основательности. Кроме того, я воспользовалась возможностью пройти прессотерапию - привести в порядок свою фигуру. Хочу еще походить на косметологические процедуры. Специалисты здесь хорошие. Спасибо всем, кто мной занимался.
Зверніть увагу на інші клініки:
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Київ вул. Павла Усенко, 8 (4 поверх) м.Чернігівська27 7 м.Дарниця45 13
Медичний центр «Експрес-Медікал» проводить амбулаторно-поліклінічний прийом за напрямками: загальна терапія, отоларингологія, неврологія і хірургія. У медцентрі працюють лікарі першої та вищої кваліфікаційної категорії.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Дмитро Шевченко - практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується в Когнітивно-Поведінковій Терапії (КПТ) і Терапії Прийняття та Відповідальності - Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Диплом Master of psychology 2011 рік, випускник першого потоку ACT Immersion від творця ACT Стівена Хайеса. Проводить консультації в м.Києві та онлайн. Спеціалізується на лікуванні тривожного розладу особистості, панічних атак, ОКР, депресії, безсоння, стресу, фобій, страхів, ревнощів, невпевненості. Проводить індивідуальні консультації.