Функціональна діагностика в Києві (метро Дорогожичі)

Знайдено 11 клінік

Сб
Таня
Очень довольна врачём, она меня спасла от рака шейки матки, и она же прооперировала. Никогда лишних анализов не сдавала. Обычно назначала все по сути. Благодаря ей, я забеременела, и настроила она на роды очень положительно. Благодаря ей, я родила за 20 минут.
Аліна
Дуже задоволена прийомом. Спеціаліст ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть і методи запропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких фахівців. Надалі буду звертатися лише нього!
Олександра
Всім залишилася задоволена, все добре. Лікар добре все пояснив, всі питання вирішили. При необхідності ще буду звертатися в цього висококваліфікованого спеціаліста. Адже таких лікарів як Ірина Володимирівна важко знайти. Рекомендую!
Ірина
Лікар прекрасний, відповів на всі мої запитання, які мене давно цікавили, все цілком доступно пояснив. Грамотно провів огляд, та проконсультував з приводу варикозно розширених вен. Планую надалі консультуватися у Владислава Валерійовича.
Катерина
Все пройшло відмінно. Лікар пильно обстежує і дає слушні поради в сфері спеціалізації. Не пошкодувала часу і досить довго спілкувався зі мною, щоб я зрозумів суть своїх проблем, та шляхи їх вирішення. Всім рекомендую, прекрасний фахівець.
Грамотний специалист. Квалифицированно провел осмотрел, назначил лечение. Рекомендую.
Київ вул. Миколи Шпака, 3
м. Берестейська11 11 м.Шулявська16 4 м.Дорогожичі31 10
Медичний центр клінічної неврології та нейрореабілітації "ДНС" спеціалізується в області діагностики і лікування патологій нервової системи інноваційними технологіями та авторськими методами
  • Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС)
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ)
  • Метод викликаних потенціалів (ВП)
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна23 9 м.Тараса Шевченко23 9 м.Дорогожичі41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини "Здоров'я родини" почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор
  • Електрокардіографія (ЕКГ з розшифровкою) 170
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявська27 3 м.Дорогожичі17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 140
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сирець35 9 м.Дорогожичі40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 590
  • Добове моніторування АТ плюс ЕКГ 790
  • ЕКГ стандартна в 12 відведеннях з розшифровкою 95
  • ЕКГ в 12 відведеннях з розшифровкою (діти до 12 років) 115
Київ вул. Білоруська, 11 (1-й поверх, кабінет №2)
м.Лук'янівська9 3 м.Дорогожичі26 6
"Приватний кабінет доктора Дяченко" - це центр, що займається терапевтичним лікуванням хвороб. Клініка надає як індивідуальні консультації, так і виїзди за викликом і попереднього запису на будинок і в офіс для огляду працівників.
  • Добове моніторування артеріального тиску 418
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 98
  • ЕКГ (електрокардіографія) з консультацією лікаря за результатами 198
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 500
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1 300
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявська7 15 м.Дорогожичі33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія "Інститут клінічної медицини". Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна...
  • Уреазний біоптатний тест на Хелікобактер (Helicobacter pylori) 220
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 300
  • Електрокардіограма (ЕКГ) без розшифровки 200
  • Ехокардіографія з тканинним доплером 650
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичі24 6 м.Лук'янівська19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Електрокардіограма(ЕКГ) 300
  • ЕКГ з описом 400
Київ вул. Степана Руданського, 3 А
м. Берестейська24 7 м.Дорогожичі24 9
Клініка "Кафедра сучасної медицини" — багатопрофільний медичний центр із сучасним обладнанням і провідними фахівцями. Основною спеціалізацією є оториноларингология, ефективне лікування ЛОР органів. Прийом ведуть спеціалісти вищої категорії, професора і доктора медичних наук в області оториноларингології, сурдології, фониатрии, аудіології. Крім основної...
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 650
  • Реоенцефалографія (РЕГ) 469
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 210
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сирець48 18 м.Дорогожичі1 час 05 19 м.Оболонь1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
  • ЕКГ 110
  • ЕКГ з розшифровкою 220