Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Дорогожичі

Знайдено 25 клінік

Сб Нед Цілодобово
Равиль
Лікар мені дуже сподобалася. Спеціаліст досвідчений, професіонал своєї справи. Я отримала задоволення від прийому. Я б із задоволенням відвідала б доктора ще раз, якби мені це було необхідно. Але раптом щось, я знаю до кого звертатися.
Оксана І.
Лікар, дуже сподобалася, Тетяна Ігорівна. фахівець своєї справи. Уважно із співчуттям, вислухала, порадила всі можливі виходи з ситуації. Розжувала, що було не зрозуміло для мене. Прийомом залишилася задоволена. Рекомендую!
Дуже хороший лікар, фахівець своєї справи! Дуже сподобався, чудово розуміється у своїй сфері діяльності. Все по справі, все розписує, а не як попало. Лікування ефективне, та швидко допомагає. Уже через декілька днів відчула поліпшення.
Юлія
Юрій Олексійович уважний і професійний лікар. Виразно і дохідливо пояснив у чому проблема і провів якісну діагностику. Після запропонованого лікування, моя дитина швидко пішла на поправку. Щиро вдячна Вам, за всі зусилля що Ви приклали!
Клавдия
Прошла неделя после операции и меня переполняет чувство благодарности коллективу клиники за полученную возможность наслаждаться жизнью в пожилом возрасте. Особенная благодарность врачу Раме Мухамедовичу и анастезиологу Мирославе Витальевне за высокий профессионализм, чуткость и понимание проблем клиента. Всем низкий поклон с пожеланиями здоровья и творческих успехов в сложной но такой нужной человечеству Вашей помощи.
Виолетта
Во время беременности наблюдалась у Александры Зиновьевны. Вместе с ней и рожали. Я выполняла все рекомендации врача. Всё прошло хорошо и без последствий. Осталась довольна. Мы с малышом очень ей благодарны! Девочки, рекомендую!)
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявська27 3 м.Дорогожичі17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі...
  • Фолікулометрія 400
  • Кольпоскопія 330
  • Аноскопія 350
  • Ректороманоскопія 700
  • Колоноскопія 1 500
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявська5 18 м.Політехнічний інститут19 7 м.Дорогожичі31 16
Многопрофильный медицинский центр "Твій лікар" оказывает весь спектр медицинских услуг — начиная от консультирования, взятия биологических материалов для анализа, проведения диагностики до оперативного лечения.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сирець46 12 м.Дорогожичі60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ вул. Степана Руданського, 3 А
м. Берестейська24 7 м.Дорогожичі24 9
Клініка "Кафедра сучасної медицини" — багатопрофільний медичний центр із сучасним обладнанням і провідними фахівцями. Основною спеціалізацією є оториноларингология, ефективне лікування ЛОР органів. Прийом ведуть спеціалісти вищої категорії, професора і доктора медичних наук в області оториноларингології, сурдології, фониатрии, аудіології. Крім основної...
  • Ендоскопія ЛОР-органів (крім гортані) 300
  • Ендоскопія гортані (фоніатрічна) 500
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 650
  • Реоенцефалографія (РЕГ) 469
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 210
Київ вул. Багговутівська, 1, корп. 9 (терапевтичне відділення)
м.Лук'янівська23 9 м.Дорогожичі20 5
Філіал закритий. Діагностичний центр Київмед з 2009 року надає повний спектр послуг в області МРТ. Це один з перших столичних приватних закладів діагностування. Фахівці володіють відмінним рівнем підготовки та досвідом не менше 4-5 років у своїй галузі.
  • МРТ колінного суглоба (1 суглоб) 880
  • МРТ плечового суглоба (обмеження по вазі до 90 кг) 880
  • МРТ шийного відділу хребта 850
  • МРТ грудного відділу хребта 850
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта 850
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сирець35 9 м.Дорогожичі40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
  • Нейросонографія 290
  • Дуплексне сканування артерій або вен кінцівок 240
  • Дуплексне сканування магістральних судин голови 240
  • Дуплексне сканування судин нирок 230
  • Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 240
Київ вул. Білоруська, 11 (1-й поверх, кабінет №2)
м.Лук'янівська9 3 м.Дорогожичі26 6
"Приватний кабінет доктора Дяченко" - це центр, що займається терапевтичним лікуванням хвороб. Клініка надає як індивідуальні консультації, так і виїзди за викликом і попереднього запису на будинок і в офіс для огляду працівників.
  • УЗД жовчного міхура з функціональними пробами 210
  • УЗД жовчного міхура 180
  • УЗД печінки, жовчних проток і жовчного міхура 250
  • УЗД печінки, жовчних проток і жовчного міхура з функціональними пробами 320
  • УЗД нирок, сечоводів і сечового міхура 250
Київ вул. Максима Берлінського, 9
м.Сирець13 3 м.Дорогожичі12 2
Діагностичний центр психофізіологічної експертизи спеціалізується на обстеженні співробітників з метою оцінки профпридатності для складних і вимагають певних навичок професій. На базі центру організовано фізіотерапія та косметологічні послуги.
Київ вул. Ю.Глушка, 9 А
м.Дорогожичі15
  • Рентген знімок (радіовізіографія) 100
  • Рентген знімок (радіовізіографія) на руки 120
  • Рентген знімок (для дітей) 100
Київ вул. Платона Майбороди, 8 Д , Лукьянівка
м.Лук'янівська19 9 м.Дорогожичі24 8 м.Тараса Шевченко43 14
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг - від загальноклінічних аналізів до комплексних досліджень.