УЗД селезінки в Харкові

УЗД селезінки 150 грн.
Знайдено 20 клінік

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Гажур Ольга Дмитриевна
Я очень благодарна врачу-дерматологу Мишениной Елене Сергеевне. Доброжелательное и внимательное отношение врача-дерматолога Мишениной Елены Сергеевны вселили веру в изличение болезни. А правильно подобранный курс лечения быстро помог мне справится с болезнью. Спасибо, что вы у нас есть!
Наталия
Была на приёме у Юлии Юрьевны,сразу хочу отметить приветливость доктора,что не мало важно в наше время. Получила консультацию в полном объёме, всё было на высоком уровне. Спасибо большое доктору. Советую при надобности обращаться. С уважением Наталия.
Отличный доктор Дмитрий Сергеевич Врач с Большой буквы Отзывчивый и порядочный Большое спасибо за его труд
9,1
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
  • УЗД селезінки 150
МДЦ Эксперт
8,9
Харків вул. Пушкінська, 82
м.Пушкінська
Діагностичний центр МДЦ Експерт-Харків входить у велику мережу центрів і займається дослідженнями в області УЗД і КТ. Для цього застосовується сучасне високоточне обладнання. Фахівці співпрацюють з Європейською школою радіології.
8,6
Харків вул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Університет15 5 м.Пушкінська11 5 м.Архітектора Бекетова16 7
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
8,5
Медичний центр Селлі є багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, розташований в 5-ти хвилинах від метро Архітектора Бекетова (центральна частина міста). Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранній стадії.
  • УЗД селезінки 200
8,5
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
Клініка "АРЕМ" - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
  • УЗД селезінки 150
8,4
Харків вул. Гуданова 9/11
м.Пушкінська5 1 м.Архітектора Бекетова14 4
Спеціалізована гастроентерологічна консультативна амбулаторія "Гастросіті" здійснює діагностику і лікування захворювань травного тракту. Пацієнтів різного віку приймають дитячі та дорослі фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
8,2
Харків пр-т Героїв Харкова, 275 (поліклініка ХТЗ, пов. 3, каб. 63)
м.Тракторний завод10 5
Медичний центр "Вікторія" на ХТЗ, спеціалізується на діагностуванні та лікуванні різних патологій людини.
  • УЗД селезінки 200
Харків вул. Чернишевська, 82
м.Пушкінська11 3 м.Університет13 4
Медичний центр "Світ Здоров'я" - це сучасний сімейний лікувально-діагностичний центр. У клініці ведуть прийом неврологи, педіатри, психологи, логопеди і дитячі ортопеди. Використання в роботі новітнього обладнання дозволяє вчасно діагностувати патології і призначати ефективне лікування.
5,7
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворець спорта20 3 м.Турбоатом21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
  • УЗД селезінка 150
5,6
Харків вул. Маршала Рибалка, 4
м.Армійська12 3 м.Дворець спорта21 3
Багатопрофільний медичний діагностичний центр НЕЙРОН з 2000 надає допомогу населенню в постановці діагнозів та лікуванні захворювань в галузі ендокринології, неврології, психіатрії, кінезотерапії, терапії, педіатрії, ортопедії, ЛОР та полісомнографії.
  • УЗД селезінки 300