Скринінгове УЗД плоду в Харкові

Скринінгове УЗД плоду 350 грн.
Скринінгове УЗД плоду 150 грн.
Скринінгове УЗД плоду 400 грн.
Скринінгове УЗД плоду 350 грн.
Знайдено 8 клінік

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Гажур Ольга Дмитриевна
Я очень благодарна врачу-дерматологу Мишениной Елене Сергеевне. Доброжелательное и внимательное отношение врача-дерматолога Мишениной Елены Сергеевны вселили веру в изличение болезни. А правильно подобранный курс лечения быстро помог мне справится с болезнью. Спасибо, что вы у нас есть!
Наталия
Была на приёме у Юлии Юрьевны,сразу хочу отметить приветливость доктора,что не мало важно в наше время. Получила консультацию в полном объёме, всё было на высоком уровне. Спасибо большое доктору. Советую при надобности обращаться. С уважением Наталия.
Отличный доктор Дмитрий Сергеевич Врач с Большой буквы Отзывчивый и порядочный Большое спасибо за его труд
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
  • Скринінгове УЗД плоду I триместр 350
  • УЗД визначення статі плоду (з 14 тижня) 150
  • Скринінгове УЗД плоду II, III триместр 400
  • УЗД плоду 3D 350
5,4
Медичний центр "Молекула- Мед" — це багатопрофільний передпухлинний центр експертного рівня, спрямований на діагностику та лікування доброякісної, всіх видів передракової, початкової та різного ступеня злоякісності патологій. Єдина база кафедри онкогінекології ХМАПО. Медичний центр з найскладнішими і нестандартними випадками. Застосовує у своїй практиці...
5,4
Харків вул. 23-го Серпня, 34
м.23-го Серпня4 1 м.Ботанічний сад14 3
Основні послуги, які надає клініка Пульс Медика: консультації фахівців; ультразвукова діагностика, в тому числі доплерографія кровоносних судин; спірографія; електрокардіографія; ергокардіоспірометрія; кольпоскопія; підбір і установка механічних протизаплідних засобів; ін'єкції озону; лікування варикозного розширення вен; лікування мігрені; лікування...
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Історичний музей12 6 м.Площа Конституції16 5 м.Південний вокзал30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
5,2
Многопрофільний медичний центр "Панацея ХХІ век" вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
Працює з
Харків вул. Серпова, 4 В
м.Наукова7 2 м.Держпром22 6 м.Університет23 7
Медичний центр нового покоління "NV clinic" пропонує широкий спектр послуг, консультації висококваліфікованих фахівців, проведення УЗД діагностики. Особливість клініки — сімейна спрямованість і професіоналізм.
Харків пр-т Науки, 77
м.23-го Серпня8 8
Приватний кабінет лікаря Івашевич Лариси Валеріївни надає послуги з проведення ультразвукової діагностики на сучасному апараті останнього покоління. Спеціаліст має вищу категорію, великий досвід роботи. До компетенції доктора входить не тільки ультразвукова, але і функціональна діагностика.