УЗД судин голови і шиї в Харкові

УЗД судин голови і шиї 350 грн.
УЗД судин голови і шиї 400 грн.
УЗД судин голови і шиї 650 грн.
УЗД судин голови і шиї 350 грн.
УЗД судин голови і шиї 250 грн.
УЗД судин голови і шиї 500 грн.
УЗД судин голови і шиї 550 грн.
УЗД судин голови і шиї 385 грн.
Знайдено 18 клінік

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Зельман Елизавета Сергеевна
Я была на приеме у уролога -Анатолия Валентиновича. Были большие проблемы с почками и мочевым пузырем. Благодаря Анатолию Валентиновичу, забыла о своей болезни. Отличное обслуживание,приятные врачи, которые действительно хотят помочь человеку.
Гажур Ольга Дмитриевна
Я очень благодарна врачу-дерматологу Мишениной Елене Сергеевне. Доброжелательное и внимательное отношение врача-дерматолога Мишениной Елены Сергеевны вселили веру в изличение болезни. А правильно подобранный курс лечения быстро помог мне справится с болезнью. Спасибо, что вы у нас есть!
Наталия
Была на приёме у Юлии Юрьевны,сразу хочу отметить приветливость доктора,что не мало важно в наше время. Получила консультацию в полном объёме, всё было на высоком уровне. Спасибо большое доктору. Советую при надобности обращаться. С уважением Наталия.
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
  • УЗД головного мозку для дорослих (транскраніальне) 350
  • УЗД судин голови і шиї 650
8,5
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
Клініка "АРЕМ" - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
  • УЗД сонної артерії 350
8,5
Харків вул. Олімпійська 10
м.Дворець спорта18 4 м.Армійська35 6
Клініка "Life Park" — це багатопрофільний медичний центр, який обладнаний за останнім словом техніки. Тут надають широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Прийом ведуть лікарі вищої категорії, які добре володіють англійською мовою і використовують у своїй роботі останні досягнення медичної науки США і Європи.
  • УЗД судин шиї (сонні і хребтові) 350
  • УЗД судин шиї (сонні) 250
  • УЗД судин голови та шиї(брахіоцефальні) 500
8,4
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • УЗД судин голови і шиї 550
  • УЗД судин голови і шиї 385
8,2
Харків, пр. Петра Григоренка, 5
м.Дворець спорта 5 2
8,3
Харків пр-т Героїв Харкова, 275 (поліклініка ХТЗ, пов. 3, каб. 63)
м.Тракторний завод10 5
Медичний центр "Вікторія" на ХТЗ, спеціалізується на діагностуванні та лікуванні різних патологій людини.
  • УЗД судин шиї 400
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Держпром5 4 м.Університет6 4
"Медичний центр здоров’я" вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Доплерографiя судин голови 450
  • Доплерографiя судин голови i шиї 650
6,7
Харків пр. Героїв України, 195
м.завод ім. Малишева13 6 м.Турбоатом19 4 м.Захисників України33 8
Полімед — це сучасний діагностичний центр, який надає послуги високого рівня. Професіоналізм лікарів в поєднанні з сучасним технічним оснащенням — це надання допомоги, незалежно від складності проблеми. Експерти діагностичного центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в наукових конференціях, симпозіумах та семінарах....
  • УЗД судин шиї 400
5,6
Харків вул. Маршала Рибалка, 4
м.Армійська12 3 м.Дворець спорта21 3
Багатопрофільний медичний діагностичний центр НЕЙРОН з 2000 надає допомогу населенню в постановці діагнозів та лікуванні захворювань в галузі ендокринології, неврології, психіатрії, кінезотерапії, терапії, педіатрії, ортопедії, ЛОР та полісомнографії.
  • УЗ Доплерографія судин шиї 700
5,5
Харків вул. 23-го Серпня, 34
м.23-го Серпня4 1 м.Ботанічний сад14 3
Основні послуги, які надає клініка Пульс Медика: консультації фахівців; ультразвукова діагностика, в тому числі доплерографія кровоносних судин; спірографія; електрокардіографія; ергокардіоспірометрія; кольпоскопія; підбір і установка механічних протизаплідних засобів; ін'єкції озону; лікування варикозного розширення вен; лікування мігрені; лікування...
5,4
Харків ш. Салтівське, 266 Г (Клінічна лікарня №8)
м.ім. Масельського50 9 м.Армійська50 11 м.Академіка Павлова59 13
Європейський Радіологічний Центр — це центр сучасної діагностики, який працює вже протягом 11 років. Все починалося з одного центру, відкритого за підтримки словацької компанії, яка надає кваліфіковані медичні послуги в європейських країнах.
  • УЗД судин шиї з доплерографією 420