Флюорографія грудної клітки в Харкові

Знайдено 3 клініки

Лина Малежик
Были на приёме у Литвиновой М.В. очень всё понравилось,я очень редко пишу отзывы,но в этом случае захотелось поблагодарить и поделиться информацией. Компетентный доктор, очень внимательный и добродушный !!!Рада,что с ребёнком попали именно к ней!!!
Анастасия
Делала ЭЭГ, в клинике пошли мне навстречу, выслали результаты в электронном виде. Посещением довольна.
Сьогодні впереше відвідували ОН Клінік з дитиною звернулися до дитячого офтальмолога Коваленко Т.В. Дуже приємний лікар. Компетентний, дала цінні поради. Також має добрий підхід до дітей. Після прийому залишились позитивні емоції. Будемо звертатись знову.
Дуже сподобалась лікар кардіолог Казарян М.С. вона тактично та спокійно відносилась до примхів дитини, вислухала та усе ясно пояснила. Раніше дитина боялася усіх процедур, але лікар дуже акуратно ми залишилися у захваті.
Дуже сподобався пульмонолог Міхайленко Л.І. – профейсійно підійшла до нашої ситуації з хворобою. Була не нав’язливою з вибором препаратів та лабораторних досліджень. Мали можливість разом з лікарем вилікувати пневмонію без стаціонару. Дуже їй вдячна.
Литвинова М.В. очень хороший, грамотный доктор. Дети ее очень любят, слушают все рекомендации. Всегда дает правильные рекомендации ставит правильный диагноз. Очень внимательный человек всегда выслушает все жалобы. Всегда терпима к нам, пациентам, которые часто паникуют. Всегда поддержит. Будем лечиться только у нее.
9,1
Харків пр-т Героїв Харкова, 257
м.Дворець спорта5 1
У дитячому відділенні медичного центру "ОН Клінік Харків Палац Спорту" ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
  • Рентгенографія органів грудної клітини (ОГК) (цифрова флюорографія) 350
8,6
Медичний центр Селлі є багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, розташований в 5-ти хвилинах від метро Архітектора Бекетова (центральна частина міста). Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранній стадії.
  • Флюорографічне обстеження 100
5,2
Харків вул. Барабашова, 6
м.Барабашова17 10 м.Академіка Павлова16 6
Медичний центр широкого профілю "Інтермед" пропонує населенню весь спектр послуг з діагностики та консультації лікарів за спеціальностями: терапевта, гінеколога, уролога, стоматолога, хірурга отоларинголога, кардіолога, офтальмолога, дерматовенеролога, нарколога. Працює денний стаціонар.
  • Флюорографія цифрова з паперовою роздруківкою 130
  • Флюорографія цифрова без паперової роздруківки 100