Жіночий лікар плюс

4.2
Харків, вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкінська9 2 м.Архітектора Бекетова8 3 м.Площа Конституції23 10
Пн — Пт: 08:30-18:00 Сб: 08:30-18:00 Н: 08:30-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний медичний заклад «Жіночий лікар плюс» лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію. У клініці надають медичні послуги не тільки гінекологи, а й доктора інших спеціалізацій: терапевт, невролог, кардіолог, психолог, мамолог.

Надавані послуги:

• Електрокардіограма з добовим моніторингом;
  • Лабораторні аналізи;
  • 4D УЗД будь-яких органів;
  • Доплер-дослідження судин і серця;
  • Транвагінальная діагностика;
  • Кольпоскопія, гістероскопія;
  • Спостереження вагітних і жінок в клімактеричному періоді;
  • Масажі;
  • Інтимна пластика.

Широкий спектр послуг, новітнє обладнання та висока кваліфікація персоналу центру «Жіночий лікар плюс» дозволяє в найкоротші терміни визначитися з діагнозом і лікуванням.

Адреса та контакти клініки: г. Харьков, ул. Фрунзе, 5.

Оборудование

• ЕCUBE7 (современный аппарат УЗИ).

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Жіночий лікар плюс, вартість послуг:

• УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів малого тазу
  • Ендоскопічні дослідження
  • Лікування гонореї у чоловіків і жінок
  • Лікування сифілісу у чоловіків і жінок
  • Лікування хламідіозу у чоловіків і жінок
  • Лікування гастриту і його наслідків
  • Лікування виразки стравоходу
  • Лікування грижі стравохідного отвору діафрагми
  • Лікування виразки шлунка
  • Лікування виразки дванадцятипалої кишки
  • Дискінезія жовчного міхура і жовчовивідних шляхів
  • Лікування підшлункової залози: панкреатит, кіста підшлункової залози
  • Лікування кишечника: коліт, дисбактеріоз, лямбліоз, синдром подразненого кишечника і ін.
  • Консультація гастроентеролога
  • Лікування і профілактика цирозу печінки
  • Лікування і профілактика жирової хвороби печінки
  • Лікування гепатиту
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
  • Лікування і профілактика холециститу
  • Лікування порушення менструального циклу
  • Лікування ендометріозу у жінок
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Лікування дисплазія шийки матки
  • Лікування міоми матки у жінок
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • Лікування кісти яєчника без операції
  • Лікування папіломавірусної інфекції (ВПЛ-інфекції)
  • Лікування захворювання (інфекції), що передаються статевим шляхом
  • Лікування безпліддя, планування та ведення вагітності
  • Пластичні інтимні операції
  • Видалення кондилом і папілом
  • Лікування трихомоніазу у жінок
  • Лікування генітального герпесу у жінок
  • Лікування мікоплазмозу у жінок
  • Консультація гінеколога
  • Ультразвуковий пілінг
  • Ін'єкційна контурна пластика обличчя
  • Плазмоліфтинг в косметології
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Консультація косметолога
  • Консультація дерматовенеролога
  • Лікування шкірних покривів, слизових оболонок, нігтів, волосся, потових і сальних залоз
  • Видалення ліпоми радіохвильовим методом
  • Видалення папілом радіохвильовим методом
  • Видалення кератоми радіохвильовим методом
  • Радіохвильове видалення атероми (епідермальній кісти)
  • Лікування фурункульозу (чиряк)
  • Електрокоагуляція дрібних гемангіом, фібром шкіри, гранульом
  • Лікування врослого нігтя (оніхокріптоз)
  • Консультація кардіолога
  • Консультація мамолога
  • Антицелюлітний масаж
  • Класичний масаж
  • Лікування вегетативно-судинної дистонії (ВСД)
  • Лікування мігрені
  • Консультація невролога
  • Консультація терапевта
  • Лікування захворювань прямої кишки
  • Консультація хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
naata
Наблюдаюсь у Ирины Вячеславовны. всё нравится, кроме цен. По телефону говорят одну сумму за полный первичный осмотр и анализы, по факту сумма оказывается на 300 грн больше. Думала, может за неделю, которая прошла между записью и приёмом, цены изменились . Но такая же ситуация и у моей подруги, которая записывалась через 3 недели. По телефону озвучена одна сумма, по факту на 300 грн больше.
diana rewyu
25 квітня '18р.
наблюдаюсь у Однорал И В - очень хороший врач и специалист. По поводу денег-могу сказать, что прежде чем взять на кресло врач все рассказывает и объясняет. потом я принимаю решение делать мне это или нет. В принципе все мне очень понравилось. Очень быстро и грамотно меня обследовали .Огромное спасибо врачу и всему персоналу клиники.
kristina
25 квітня '18р.
Была на приеме у Однорал И. В.- очень хороший врач. Грамотная . Ничего лишнего не назначает. Всегда уделит максимум внимания. Очень мне понравилась Если у кого еще нет гинеколога. Советую!!!!!! Спасибо болшое клинике Женский Доктор Плюс за таких специалистов.
23 квітня '18р.
Несколько лет назад в этой клинике (врач Фрейдина Ирина Зорьевна, которой передаю отдельный пламенный привет) нашли целый букет: герпес, ВПЧ, хламидиоз. Анализы сдавала все в клинике. На месте предложили составить схему лечения, купить и некоторые из лекарств. Потрачено было в общей сложности около 600$ на анализы, прием врача, препараты для лечения. Спасибо родным, которые уже по факту узнав о происходящем, заставили обратиться в независимые лаборатории. Итог-ничего из вышеперечисленного нет. Вообще нет! Точно нет) Спасибо клинике и Фрейдиной за такой развод, потраченные нервы и деньги, теперь буду осторожнее.
Vik
28 квітня '17р.
Семёнова Елизавета Михайловна ! Выкачка денег , осмотр пять минут , никаких вопросов и вы свободны! Результаты анализов - никто ничего не объясняет , только если приходишь на приём и платишь соответственно деньги ! Отношение ужасное всё делается на отстань !
Уже более 5 лет хожу в эту клинику, там шикарные врачи гинекологи.Я наблюдаюсь у Однорал И. В. Спасибо ей за все. Очень хороший доктор. Но... Вчера!!! Пришла просто в ужас от посещения маммолога! Такого я еще не видела нигде. Мало того что мне сделали узи за 3 минуты при этом ставя диагноз фиброаденома, через минуту я всё таки убедила врача, что это кистозная мастопатия. Потом взять деньги за прием и осмотр доктором, не посмотрев меня вообще!!!! На мой вопрос, может посмотрите меня мне ответили, что узи ж делали. Вопрос - За что тогда взяли деньги? За какой осмотр??? И по узи, в другой клинике, врач-узист и то больше говорил. Эта сказала одну фразу- Прийде через 3 месяца!!! К ней - никогда и незачто! Такого отношения, я не видела нигде и такой наглости. Мой весь прием длился 10 минут, максимум ,с узи вместе и с переходами По кабинетами при этом врач маммолог еще и поговорила По телефону, прям во время узи!!! БЕСПРЕДЕЛ! Всем советовала эту клинику, Теперь уже очень жалею! Очень советую гинекологию! И категорически не рекомендую посещать маммолога!!!!
Дарина
И с первым и со вторым сыном наблюдалась в Женском Докторе. Достойные опытные врачи, всегда помогут и расскажут, там же можно узи сделать, все четко по времени. Очень рекомендую обращаться в этот центр!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00