Нова діагностика, лабораторія на Щербаківського

м.Сирець27 9 м. Нивки29 14
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Сирець входить в найбільшу діагностичну мережу, займається проведенням лабораторних досліджень будь-якої складності.

Нова діагностика, лабораторія на Щербаківського, вартість послуг:

дивитися усі ціни

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мне посоветовала моя знакомая эту лабораторию , новая диагностика, я была приятно удивлена , очень приятная мед.сестричка и все быстро сделала я осталась довольна ,что результатами ,что обслуживанием . Советую
Игорь
Я неоднократно сдавал анализы в медицинской лаборатории "Новая диагностика" на метро Сырец. Все исследования, в частности общеклинические, биологические, гормональные и цитологические были сделаны качественно и быстро. Я благодарен персоналу лаборатории за качественные услуги.
Карина
«Новая диагностика» с полной автоматизацией процесса стала для меня настоящей находкой. Вежливое отношение к клиентам, качественная диагностика. Также возможен выбор удобного для себя способа получения результатов.
Инга
Без сомнения, могу рекомендовать лабораторию «Новая диагностика» для лабораторных исследований любой сложности. Здесь новейшее оборудование и высококвалифицированные специалисты. В результатах диагностики я не сомневаюсь.
Ната
Знайома порадила прийти до нової діагностики, бо їй там дуже подобається. я залишилась приємно вражена європейським рівнем обслуговування й техніки: вони використовують вакуумні камери для забору, замість підписів-листочків наліпки з індивідуальними штрих-кодами, а самі аналізи виконують не люди, а спеціальні апарати. Тепер ходжу тільки сюди.
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків і дорослих без медикаментозного або оперативного втручання.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Київ б-р Лесі Українки, 21 (пов. 5, оф. 17) м.Печерська4 5
7,4
Кабінет психолога Сухорукової Анастасії надає всебічну психологічну допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій. Прийом веде практикуючий психолог з медичною освітою. Анастасія Андріївна працює в методі транзактного аналізу.
Пн: 10:00-17:00 Вт: 10:00-20:00 Ср: 10:00-17:00 Чт: 10:00-20:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-15:00