Нова діагностика, лабораторія у Запоріжжі на Перемоги

Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована медична лабораторія "Нова діагностика" у Запоріжжі на Перемоги виконує усі види досліджень, відноситься до мережі діагностичних закладів країни. Аналізи виконуються на сучасних аналізаторах нового покоління у автоматичному режимі. Фахівці медичного закладу пройшли стажування за кордоном.

Послуги, які пропоную діагностична лабораторія:

• клінічна діагностика;
  • виявлення вірусного гепатиту;
  • урогенітальні інфекції;
  • цитологічні дослідження;
  • мікробіологічні аналізи;
  • взяття секреції передміхурової залози;
  • комплексні програми.

Основні переваги лабораторії — широкий вибір послуг, безпека пацієнтів, виїзд фахівців до дому до пацієнта для взяття матеріалу на аналіз, отримання результату зручним способом.

Нова діагностика, лабораторія у Запоріжжі на Перемоги, вартість послуг:

дивитися усі ціни

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Софія
Гарна лабораторія. Дуже зручні пакети аналізів, саме так і здавала за порадою лікаря. Звернусь сюди обв'язково ще.
Жанна
Я регулярно здаю аналізи у «Новій діагностиці», через те, що хворію на сечокам'яну хворобу, тому доводиться ретельніше стежити за своїм здоров'ям. Завдяки точній діагностиці я не раз запобігала ускладнення хвороби. Спасибі вам.
Поліна
У «Новій діагностиці» роблять безліч аналізів, і я не раз сюди зверталася. На сьогодні державні медичні заклади рідко можуть похвалитися таким обладнанням і широким спектром аналізів. Тому я роблю аналізи тільки тут.
Карина
Нещодавно у мене брали алергічну пробу у «Новій діагностиці». Сама діагностика була безболісною. Тепер я знаю, на що у мене алергія. Фахівці тут ввічливі, доброзичливі. Та і результати аналізу можна не забирати, а отримати їх на електрону пошту.
Севастьян
Неодноразово звертався до лабораторії «Нова діагностика». Подобається те, що можна отримати результат будь-яким способом: на руки чи на електронну скриньку – як кому зручніше. До того ж, виконується все досить швидко і цілком достовірно.
Зверніть увагу на інші клініки:
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
7,2
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,4
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.