Нова діагностика, лабораторія у Яремчі

Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Нова діагностика в Яремчі — лабораторія сучасного зразка, фахівці якої надають кваліфіковані послуги з проведення досліджень широкого спектру. Штат співробітників представлений кваліфікованими лікарями з великим досвідом роботи, які регулярно відвідують конференції, лекції, симпозіуми, обмінюються знаннями з міжнародними колегами, освоюють нові технології. У своїй роботі вони користуються світовими стандартами, обладнанням європейських виробників, якісними реактивами, одноразовими матеріалами, що у комплексі дає можливість провести якісну діагностику та отримати максимально достовірні результати.

До переваг лабораторії відноситься:

• використання закритих тест-систем, одноразових матеріалів, що виключає ризик перехресного зараження;
  • доступність цін, численні акційні пропозиції, знижки;
  • можливість здійснення забору біологічного матеріалу не тільки в лабораторних умовах, але й вдома;
  • використання системи штрих-кодування, завдяки якої вдається уникнути помилок з пробірками;
  • наявність медичної ліцензії, сертифікатів та інших документів, що підтверджують відповідність роботи лабораторії затвердженим стандартам;
  • автоматизація діагностичного процесу;
  • широкий спектр аналізів.

Лабораторія належить до кращих медичних установ на території України, що зумовлено якісною роботою та довірою пацієнтів. Записатися на діагностику можна при необхідності проведення наступних видів аналізів:

• генетичні дослідження;
  • загальний клінічний аналіз сечі, крові;
  • інфекційна панель, у тому числі, експрес тести на наявність коронавірусної інфекції (визначення рівня антитіл, генетичного матеріалу збудника);
  • гормональний профіль;
  • бактеріологічне дослідження, яке дозволяє точно встановити вид інфекційного збудника, визначити його чутливість до антибактеріальних препаратів;
  • пренатальна діагностика;
  • ліпідний профіль;
  • діагностика цукрового діабету (контроль рівня глюкози в сечі, крові, глікозильованого гемоглобіну);
  • визначення рівня маркерів онкологічних хвороб;
  • дослідження системи гемостазу (для діагностики різних форм коагулопатій та інших порушеннь системи згортання крові);
  • біохімічний профіль, який необхідний для оцінки функції внутрішніх органів, систем.

Дослідженню може підлягати кров, мокротиння, сеча, сперма, виділення з сечостатевої системи, мазки зі слизової оболонки. Деякі дослідження вимагають попередньої підготовки (напередодні забору біологічного матеріалу). Вона може включати обмеження щодо вживання алкоголю, деяких продуктів харчування, фізичного навантаження, статевої активності, а також скасування певних медикаментів (за погодженням з лікарем). Ознайомитися з більш детальною інформацією, а також записатися на діагностику можна на порталі Likarni.com.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Нова діагностика, лабораторія у Яремчі, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Дуже задоволена роботою працівників лабораторії ,та вдячна за їхню роботу ❤️
Здавала аналізи у лабораторії нова діагностика, дуже сподобалося ставлення персоналу, дівчатка привітні, вміють допомогти, колять з першого разу(вени у мене дуже погані) обов‘язково буду здавати ще!
Василь
Хочу похвалити лабораторію у М. Яремче, привітні дівчата, професіонали, рекомендую, обов‘язково прийду ще
Дуже сподобалася лабораторія у М. Яремче, привітний персонал, чистота на відділенні, професіонали, все сподобалося, рекомендую всім!
Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1
Івано-Франківськ вул. Черновола, 4 А
5,7
Пн — Пт: 09:00-16:00
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
9,1
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
6,7
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект