Ноу Хау Мед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Відео

Багатопрофільна клініка «Ноу Хау Мед» займається діагностуванням, лікуванням, профілактикою хвороб серця, судин, шкіри, ендокринної системи. У центрі ведуть прийом фахівці різного профілю.

Пацієнти клініки «Ноу Хау Мед» отримують такі послуги:

• Діагностика будь-яких органів і систем;
  • Генетичний аналіз;
  • Біофотонне і ультразвукове сканування;
  • Апаратна діагностика шкірних покривів;
  • Масаж;
  • Психокорекція;
  • Противопаразитарное лікування;
  • Лікування ожиріння і корекція ваги;
  • Тест на харчову непереносимість;
  • Гідроколонотерапія;
  • Пневмопрессинг.

У клініці «Ноу Хау Мед» використовується інноваційне обладнання, пацієнтам надаються комфортні умови, фахівці центру мають високий рівень професійної підготовки. Можливе відвідування установи на умовах анонімності.

Ноу Хау Мед, вартість послуг:

• Діагностика судинних захворювань АнгіоСкан 970
  • Доклінічна діагностика раку 1 095
  • Консультація дієтолога 575
  • Індивідуальна консультація та діагностика обміну речовин в організмі 1 840
  • Програма "FORM CONCEPT" відновлення обміну речовин в організмі (абонемент на 5-6 місяців) 7 130
  • Програма "FORM CONCEPT" відновлення обміну речовин в організмі (абонемент на 2-3 місяці) 5 290
  • Консультація кардіолога 575
  • Консультація косметолога 575
  • Сканування стану шкіри (сканер ProDerm) 290
  • Омолодження шкіри обличчя (процедура Galvanik Spa) 650
  • Розгладження глибоких і дрібних зморшок (процедура Galvanik Spa) 650
  • Відновлення і насичення шкіри поживними речовинами (процедура Galvanik Spa) 650
  • Поліпшення трофіки мімічних зморшок (процедура Galvanik Spa) 650
  • Нехірургічна підтяжка обвислої шкіри (процедура Galvanik Spa) 650
  • Комплексне Лікування целюліту і корекція жирових відкладень (процедура Galvanik Spa) 650
  • Чистка обличчя на тлі гальванічних струмів (процедура Galvanik Spa) 650
  • Масаж (1 година) 450
  • Дзен-масаж (масаж в 4 руки) 1 130
  • Онлайн-кодування (по Skype) Шевченко Е.С. (Індивідуально) 4 140
  • Кодування від алкогольної залежності та тютюнопаління (персональне) 3 200
  • Кодування Шевченко Е.С. (В групі 6-10 чол.) + Діагностика по обмінним процесам + консультація фахівця 2 875
  • Кодування Шевченко Е.С. (В групі 6-10 чол., Повторно) + діагностика по обмінним процесам + консультація фахівця 2 300
  • Кодування Шевченко Е.С. (Індивідуально) + діагностика по обмінним процесам + консультація фахівця 4 140
  • Кодування Шевченко Е.С. (Індивідуально, повторно) + діагностика по обмінним процесам + консультація фахівця 3 450
  • Онлайн-кодування (по Skype) Шевченко Е.С. (Повторно) 3 450
  • Консультація педіатра 575
  • Гідроколонотерапія (1 процедура) 650
  • Заселення флори після завершення курсу гідроколонотерапії 92
  • Консультація психолога 575
  • Психодіагностика по методу академіка Ануашвілі 575
  • Кінезіологія (1 сеанс) 530
  • Психодіагностика та психокорекція (поглиблена) із застосуванням фотографій 830
  • Тестування особистих характеристик (Оксфордський тест здібностей) 145
  • Консультація терапевта-дієтолога Шевченко Е.С. (По Skype) 1 150
  • Консультація терапевта-дієтолога Шевченко Е.С. 1 150
  • Консультація терапевта 575
  • Консультація гірудотерапевта 575
  • Консультація лікаря перед пневмовакуумтерапією з діагностикою біофотонним сканером 290
  • Пресотерапія (1 сеанс) 300
  • Іонна чистка (детокс) 185
  • Лікування паразитів, інфекцій, вірусів "Цеппінг" 185
  • Профілактика і терапія доброякісних і злоякісних пухлин із застосуванням апарату OSC-m (1 сеанс) 900
  • Консультація ендокринолога 575

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
Очень благодарна Ноу Хау Мед за возможность онлайн консультирования о уменьшении веса. Предыстория: у меня были сильные проблемы со здоровьем и я была вынуждена принимать гормональные лекарства. Наверное, не нужно объяснять, что они сильно влияют на вес и килограммы появляются просто "из воздуха". Так было и со мной. К счастью, болезнь излечилась, но килограммы остались и на весах я видела 110кг. Стала очень сильно комплексовать по этому поводу, т.к. привыкла всегда видеть себя в хорошей форме. Не хотелось ничего - ни выходить на улицу, ни заниматься спортом, боялась насмешек и косых взглядов. Но однажды я случайно узнала об онлайн-консультациях о снижении веса, которые проводит Елена Шевченко. Я записалась по телефону и в назначенный день я получила не просто набор стандартных фраз и советов, а полезные персональные рекомендации по физическим нагрузкам и питанию и, к тому же, мотивацию. Я начала худеть и уже видны первые результаты - сейчас мой вес 96кг. Конечно, я не остановлюсь на этом и буду продолжать борьбу за хорошую фигуру, следуя советам Елены Станиславовны. Очень ей благодарна,рекомендую такую онлайн-консультацию и тем, кто страдает лишним весом и просто тем, кто хочет поддерживать себя в хорошей форме.
Карина
Привозила в «Ноу Хау Мед» дочь на прием к аллергологу. Достойный медцентр, впечатления положительные, врач наш вполне компетентный оказался, помог решить нашу проблему и пару рекомендаций толковых нам дал. При необходимости будем обращаться.
Алина
Я в этот медцентр не первый день уже хожу на массаж и косметические процедуры. Отличный сервис, приятные люди, современные технологии. Меня все устраивает, другим тоже рекомендую.
Игорь
Так случилось, что когда мне порекомендовали обратиться к психологу я в «Ноу Хау Мед» проходил лечение. Хорошие специалисты тут, по новым методикам работают, занятия оказались не только полезными, но и интересными. Спасибо!
Владимир
Современный медцентр, приветливый персонал, опытные врачи – мне все подходит!
Вероника
Медцентр расположен недалеко от моей работы, удобно. Никогда не было накладок – прием четко по записи, внимательное отношение, все быстро и качественно.
Александра
Порадовал теплый прием, хорошая консультация. Спасибо))
Впечатления хорошие. Рекомендую
Лиза
Теплая атмосфера, приветливый персонал))
Вероника
Уже длительное время мучили боли в спине, посоветовали обратиться в клинику, долго не решалась однако результатом осталась очень довольна!!! Стала чувствовать себя намного лучше, спасибо большое!!!
Тамара Юрьевна
Спасибо за помощь! Специалисты высшего класса!
Анатолий
Достойный уровень медицинского сервиса, за такую цену как в Ноу Хау Мед вряд ли где найдешь. Потому и выбрал.
30 травня '16р.
Довольна приемом и лечением. Рекомендую всем.

Відео про клініку

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Київ вул. Олександра Мишуги, 2 м.Позняки7 2 м.Харківська11 4
Київ вул. Олександра Мишуги, 6 (ТЦ "Паралель", 1 поверх) м.Позняки5 2 м.Харківська15 8
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Позняки спеціалізується на лікуванні захворювань хребта без операцій і медикаментів. Лікування здійснюється за допомогою спеціально розробленого комплексу вправ на тренажері «Кипарис». Завдяки індивідуальному підходу кожному пацієнтові пропонується індивідуальний комплекс вправ з урахуванням стану здоров'я, віку, фізичної підготовки, анамнезу.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-16:30 Н: 09:00-16:30
Приватний центр психологічної допомоги Катерини Воронецької був заснований в 2001 році. Прийом веде практикуючий психолог, гештальт-терапевт. Катерина Воронецкая має великий досвід роботи і авторські запатентовані методи. Лікар постійно підвищує свій професійний рівень на різноманітних тренінгах і семінарах.