Wi-Fi

19 25
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічне-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці у цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентів станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • протирецидивна терапія (встановлення блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, у тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби з залежністю.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Коцюбинського, вартість послуг:

• Виведення із запою (у стаціонарі, 3-х місна палата) 3 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 2-х місна палата) 4 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, VIP одномісна) 6 500
  • Виведення із запою вдома (у Києві)
  • Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму (у Києві) 8 500
  • Підшивка від алкоголю від 6 500
  • Первинна діагностика (консультація психіатра, нарколога, підбір курсу лікування) від 900
  • Комплексне лікування алкоголізму (лікування, проживання, харчування) від 12 000
  • Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора) 15 700
  • Лікування алкоголізму амбулаторно 2 000
  • Лікування алкоголізму у стаціонарі від 3 500
  • Детоксикація від алкоголю у стаціонарі від 3 000
  • Виклик приватної швидкої допомоги (у Києві) 4 600
  • Комплексне лікування наркозалежності (лікування, проживання, харчування) від 12 000
  • Лікування наркоманії вдома (у Києві) 3 800
  • Кодування, підшивка від 4 800
  • Підшивка від наркотиків від 10 000
  • Імплантація нарко-блокатора "Налтрексон" (3 міс.) 15 000
  • Імплантація нарко-блокатора "Налтрексон" (6 міс.) 19 000
  • Лікування залежності від налбуфіну (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Лікування залежності від кодтерпіна (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Лікування залежності від лірики (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Лікування залежності від метадону (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Лікування залежності від амфетаміну (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Лікування залежності від бупринорфіну (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Лікування залежності від марихуани (лікування, проживання, харчування) від 15 000
  • Детоксикація від наркотиків у стаціонарі від 4 000
  • Консультація нарколога від 900
  • Консультація нарколога онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв.) від 900
  • Консультація нарколога онлайн англійською мовою (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв.) 3 000
  • Консультація нарколога + тест на наркотики у сечі 1 700
  • Консультація нарколога вдома (у Києві) 3 500
  • Консультація нарколога англійською мовою (45 хв.) 3 000
  • Консультація нарколога-психіатра для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин) 10 000
  • Тест на 10 видів наркотиків 800
  • Тест на 16 видів наркотиків 1 600
  • Комплексне лікування ігроманії (лікування, проживання, харчування) від 12 000
  • Лікування ігроманії вдома (у Києві) 3 500
  • Лікування ігроманії амбулаторно 2 000
  • Лікування ігроманії в стаціонарі від 3 500
  • Комплексне лікування психічних розладів (лікування, проживання, харчування) від 12 000
  • Лікування психічних розладів на дому (у Києві) 3 500
  • Лікування психічних розладів вдень (у Києві) 3 500
  • Лікування психічних розладів уночі (у Києві) 6 000
  • Лікування психічних розладів амбулаторно 2 000
  • Лікування психічних розладів у стаціонарі 3 500
  • Консультація психіатра від 900
  • Консультація психіатра вдома (у Києві) 3 500
  • Консультація психіатра онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв) від 900
  • Консультація психіатра англійською мовою (45 хв.) 3 000
  • Консультація психіатра для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин) 10 000
  • Консультація психолога 900
  • Консультація психолога вдома (у Києві) 3 500
  • Консультація психолога онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв.) 900
  • Консультація психолога англійською мовою (45 хв.) 3 000
  • Консультація психолога онлайн англійською мовою (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв.) 3 000
  • Консультація психолога для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин) 10 000
  • Консультація психотерапевта від 900
  • Консультація психотерапевта вдома (у Києві) 3 500
  • Консультація психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, 45 хв.) від 900
  • Консультація психотерапевта англійською мовою (45 хв.) 3 000
  • Консультація психотерапевта онлайн англійською мовою (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв.) 3 000
  • Консультація психотерапевта для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин) 10 000
  • Внутрішньовенна озонотерапія (1 сеанс) 800
  • Курс озонотерапії (5 днів) 3 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Влад
Все супер, все было исключительно прекрасно! Спасибо Богу что есть такая клиника, будем теперь только сюда обращаться при надобности.
Алена
Клиника - супер! Была тут уже 2 раза. Обслуживание на должном уровне. Все без задержек. Я как-то раньше пришла, так меня и приняли раньше. Все сотрудники очень вежливые. Буду приходить при надобности еще.
Николай М.
Приятный персонал, уютная клиника
Марина Д.
Все быстренько сделали. Все хорошо.
Катерина
Хорошая клиника, удобное время работы -не надо отпрашиваться с работы чтобы прийти
Олександра
Клиника произвела хорошее впечатление.
Илья
Приветливый коллектив, все хорошо.
Доктор очень хороший.
Алла
Все в порядке, все на уровне, мне понравилось.
Роман
Мне понравилось обслуживание, умеренные цены.
Сергей
Все отлично в работе клиники.
Игорь
Клиника понравилась, обслуживание, отношение.
Всё быстро и оперативно.
Денис
Удобно и хорошо все.
Кирилл
Все понравилось в работе клиники и персонала.
Клиника понравилась. Буду обращаться.
Петр
Мне все понравилось, буду еще приходить.
Денис
Клиника находиться в хорошем месте, удобно было добираться. На рецепции встретили с улыбкой, предложили чай/кофе. Приняли во время, никаких задержек с приемом не было. Все понравилось, буду и дальше обращаться в эту клинику.
Глеб
Клиника прекрасная, чистая.
Настя Д.
Нормальная клиника, чистая. Все приветливые.
Валерий
Всем доволен: принимает нормально, общение хорошее, доброжелательные. Все устраивает.
Анжелика
Клиника хорошая, все понравилось, все четко. Замечаний нет.
Павел
Все на высшем уровне. Все хорошо.
Яна
В клинике все было хорошо, вовремя
Кристина В.
В клініці дуже привітні та ввічливі адміністратори, все пояснять, покажуть, пригостять кавою з цукерками!
Деніс
Удобно, гардероб. рецепция, указали куда идти.
Миколай
Все зручно, хоч і не велика клініка.
Дарія
Мені дуже сподобалася клініка, до мене всі дуже добре ставилися, відповіли на всі запитання, я залишилася задоволена відвідуванням.
Роман
Врач очень понравился. Приятный в общении. Все понятно объяснил. Назначил лечение. Результаты посмотрим.
Уль'яна
Обслуговування було на високому рівні. Мені все сподобалось
Все було дуже комфортно, без черг. В принципі, ніяких проблем не було. Тому все ок!
Євгенія
Мне понравилась робота рецепции. Я опаздывала на десять минут, но они меня все равно приняли. Быстро заполнили анкету и сделали все так, что бы я быстрее попала на консультацию. Мне понравился сервис клиники и подход врача.
Сергей Шпак
Все добре влаштовано. Приємне місце і зручне. Кваліфікований склад клініки.
Зоряна
Клиника очень понравилась, современная, чисто и вежливый персонал. Рекомендую
Карина
Мене все влашутвало, приємні лікарі.
Валерія А.
Консультація та огляд пройшли чудово. Все на найвищому рівні. Персонал чуйний, уважний і швидко реагує.Спасибо велике всім працівникам клініки, а особливо адміністратору Максиму. Всім раджу цю клініку.
Марія Л.
В этой клинике мне все понравилось, персонал вежливый. А приемом к доктору Лысяному Александру Николаевичу я вообще осталась довольна. Он нам очень помог, и если бы можно было бы поставит больше чем 5 звезд, не задумавшись оставила бы!
Олександра
Запам`яталося, достатньо нормальне відношення лікаря та компетентність персоналу.
Галина А.
Я ожидала, но не очень долго.
Катерина
Без ожидания - сразу прием. Организовано быстро.
Назар
Клиника отличная, очень комфортно. Все было на высшем уровне.
Кіра О.
Хорошая клиника, чистая.
Иван Р.
Обратил внимание, что необходимо заполнять определенные формы - анкеты, все остальное на высоком уровне.
Анастасія
Лікар поставив вірний діагноз, виписав ліки. Залишилась дуже задоволена.
Анна Маркова
На рецепции очень вежливый и хороший персонал.
Дмитро Х.
Відмінне обслуговування! Все супер!
Глеб И.
Все быстро, оперативно, все устроило.
Діана
Чисто, охайно, уважно відносяться до клієнтів.

Зверніть увагу на інші клініки:
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та супутніх психічних розладів. Консультації проводять висококваліфіковані психотерапевти/психіатри, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами. Так як ми працюємо за стандартами, прийнятими в розвинених країнах і не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Нижній Вал 7-9, ви отримаєте кваліфіковані консультації психолога/психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00