Кабінет хірурга, проктолога, ендоскопіста Орлова О. О.

8.1
Київ, вул. Саксаганського 60
м.Вокзальна39 15 м.Деміївська56 19 м.Олімпійська59 16

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)

р.Соломенский

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Приватний хірургічний кабінет Олексія Орлова надає лікувально-діагностичні послуги в області проктології, хірургії та ендоскопії амбулаторно та вдома у пацієнта.

Кабінет хірурга, проктолога, ендоскопіста Орлова О. О., вартість послуг:

• Консультація гастроентеролога 800
  • Повторна консультація гастроентеролога 350
  • Консультація кардіолога 300
  • Повторна консультація кардіолога 250
  • Комплексне обстеження кардіологічне (консультація лікаря кардіолога і ЕКГ з описом) 500
  • Виклик та консультація кардіолога 690
  • Консультація дитячого отоларинголога 300
  • Консультація отоларинголога 300
  • Повторна консультація дитячого отоларинголога 250
  • Повторна консультація отоларинголога 250
  • Комплексне отоларингологічне обстеження (консультація оториноларинголога, огляд в ЛОР дзеркалах, ендоскопічне обстеження) 850
  • Вливання лікарських засобів (1 процедура) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олена
28 квітня '18р.
Сталося так, що я вже двічі оперувалася в цій клініці. І обидва рази успішно, а це вже говорить про високий рівень підготовки і серйозності профілю цієї лікарні. Тому сміливо можете звертатися!
Александр
09 квітня '18р.
Спасибо врачу Орлову Алексею Александровичу! Опытный хирург, эффективно и быстро устранил проблему, которая беспокоила годами (хроническая анальная трещина и осложненный геморрой). Рекомендую всем. Не бойтесь и не ждите, а обращайтесь в частный хирургический кабинет Алексея Орлова для устранения ваших бед.
Кристина Ищенко
Хочу поблагодарить Алексея Александровича за то, что он взял на себя ответственность и прооперировал моего отца (80 лет) после перенесенного инсульта. Операция прошла успешно и без осложнений. Спасибо огромное!
Юрий Константинович
Очень долго не хотел идти к врачу. Однако когда в области ануса образовалась рана, уже не мог терпеть боль и записался на прием к проктологу. В ходе диагностики был выявлен параректальный свищ и назначена операция. Все прошло успешно. Спасибо доктору за оказанную помощь!
Евгения Ковальчук
В феврале месяце, когда был ужасный гололед, я поскользнулась и сломала кисть правой руки. Но при получении травмы я еще не знала, что это перелом. К вечеру рука посинела. Выбрала хирургический кабинет А. Орлова, так как была наслышана от друзей, что здесь ведут прием опытные травматологи. В клинике после осмотра мне сказали, что у меня перелом со смещением и вправили кость, наложили фиксирующую повязку. Перевязки я делала тут же, в результате кости срослись хорошо. Спасибо за оказанную помощь!
Ольга Александровна
Так как проблема деликатная, долго боялась обратиться к проктологу. По отзывам нашла хорошую клинику, где успешно лечат геморрой — это Частный хирургический кабинет Алексея Орлова. Спасибо врачам за хорошее отношение, человечность и профессионализм. Мне все четко объяснили, назначили курс лечения и я уже практически здорова. Жалею, что не обратилась в эту клинику раньше.
Дмитрий
В частный хирургический центр Алексея Орлова обратился по совету сестры. Необходимо было срочно сделать электрокардиографию. В клинику записался заранее и в оговоренное время пришел на прием. Обследование прошел в течение 15 минут. Описание на руки получил подробное, что очень помогло в постановке диагноза. Спасибо врачам!
Огромное спасибо Алексею Александровичу! Честно признаюсь, очень боялась идти на прием, однако все прошло быстро и деликатно! Знала бы, что есть такой доктор, обратилась бы раньше в медицинский центр и не затягивала с проблемой. Всем рекомендую!
Сергей Мазур
Замечательное медицинское учреждение, может составить конкуренцию любой европейской клинике. Я сам не из Киева, в частный хирургический кабинет Алексея Орлова попал случайно, и об этом не жалею. Врачи вежливые и воспитанные люди, очень профессиональные. Спасибо! Буду рекомендовать своим друзьям.
Дмитрий Александрович
Добрый вечер! Хочу оставить крайне положительный отзыв о работе частного хирургического кабинета Алексея Орлова. В этой клинике сделал тромбэктомию геморроидального узла. И смело могу сказать, что доволен результатами операции. Осложнений не возникло. Рад, что остановил свой выбор на этой клинике и доверил свое здоровье опытным докторам. СПАСИБО!
Олександра Вороніна
Побувала у проктолога, не тому що припекло, а тому що у знайомої (36 років), в «тому самому місці» виявили ракову пухлину і стало дуже страшно. З приводу прийому та огляду: безумовно ніяково, не дуже приємно, але і не боляче, доктор привітний, по ходу все пояснив. На щастя геморою в мене не виявили, так що про лікування нічого сказати не можу. Приємно те, що при відсутності проблеми лікар не став нав'язувати свої процедури, порадив налагодити травлення та підказав дієту. Клініка залишила хороше враження.
Жанна
Хороший ЛОР сейчас на вес золота, и я очень рада, что нашла такого в Клиницисте. Обратилась, когда ухо уже болело, и попала к настоящему специалисту. Меня выслушали, провели осмотр и домой я шла уже с планом лечения, которое реально помогло. Очень довольна клиникой, спасибо!

Лікарі клініки Кабінет хірурга, проктолога, ендоскопіста Орлова О. О.

Орлов Алексей Александрович
Проктолог, Хірург, Ендоскопіст
Обрати фах
  • Діагност
  • Проктолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Відділення клініки «Оксфорд Медікал» на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича) м. Васильківська9 3
7,6
Лабораторно-діагностичний центр “Омега-Київ” працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00