3D КТ на Ювілейному

м.23-го Августа

1 1

м.Ботанический сад

14 5
Харків вул. Бакуліна, 4 (1 поверх, каб. 106)

м.Научная

р.Слободской

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Дослідницький медичний центр 3D КТ на Салтівці займається тривимірної комп'ютерної томографією конусно-променевим методом. Це сучасна і точна діагностика, застосовується в роботі ортодонтами, ЛОРамі, пародонтологами, хірургами щелепно-лицьової області, ортопедами, імплантологами. Медичний центр 3D КТ на Салтівці надає послуги:

• КТ сегмента,
  • КТ навколоносових пауз,
  • КТ зубощелепної системи,
  • КТ правої і лівої скроневої кістки,
  • КТ щелепи в прикусі.

Медичний центр 3D КТ на Салтівці надає пацієнтам знімки на CD носії за 5 хвилин, зображення записується з високою точністю. Процедура відбувається швидко, за 30 секунд. Доза опромінення невелика, в 10 разів менше, ніж на спіральному томографі. Використовуються різні програми - дитяча, стандартна, прікусна та інші.

Діагностичний центр 3D КТ на Салтівці розташований у великому житловому районі Харкова, поблизу зупинки громадського транспорту. На прийом необхідно записуватися попередньо, щоб не створювати чергу. Неділя - вихідний день.

3D КТ на Ювілейному, вартість послуг:

• Комп. томогр. щелепи однієї (верхньої або нижньої) 500
  • Комп. томогр. двох щелеп 820
  • Комп. томогр. скронево-нижньощелепного суглоба 450
  • Комп. томогр. двох скронево-нижньощелепних суглобів 800
  • Комп. томогр. сегмента (4 зуба) 350
  • Комп. томогр. сегмента (8 зубів) 400
  • Комп. томогр. сегмента в оклюзії (зуби верхньої і нижньої щелепи з одного боку) 500
  • Комп. томогр. придаткових пазух носа 800
  • Ортопантомограма на фотопапері дитяча (до14 р. з урахуванням знижки) 250
  • Рентген знімок СНЩС (відк./закр.вид) на фотопапері 300
  • Ортопантомограма на плівці 350
  • Телерентгенографія (одна проекція) на фотопапері 300
  • Телерентгенографія (одна проекція) на фотопапері дитяча (до14 р. з урахуванням знижки) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Борис
Быстро, качественно, удобно, нужен был снимок в стомат. клинику. 10 мин и они отправили на почту клиники результат в цифре, а потом записали на диск и вручили на руки. цена была 250 грн 03 06 17 (не вся челюсть, а 1 зуб необходимо было отснять но в фокус попадает зуба 4)
Игорь
Никаких нареканий
Степан
Рекомендовал бы обратиться
Ксения
Отец обследовался здесь, чтобы поставить зубные протезы. Снимки сделали очень быстро, отдали их в цифоровом виде и на бумаге.
В центре есть все для комфорта пациента. Рекомендую
В прошлом году здесь обследовалась моя подруга по рекомендации врача. Я послушала ее восхищенные рассказы и поэтому тоже приехала на обследование в этот центр. Ставлю твердую "пятерку" персоналу клиники, действительно качество услуг на высшем уровне.
Врачи молодцы, быстро проводят обследование, ставят точный диагноз с первого раза. Побольше бы таких профессионалов.
Валерия
Прихожу сюда не в первый раз, все устраивает. Качество услуг значительно выше их стоимости.
Валерий
26 травня '16р.
В первый раз был в подобном диагностическом центре. Не ожидал такой оперативности, спасибо!
Анастасия
05 травня '16р.
Я приятно впечатлена! После хамского отношения врачей и огромных очередей в областной поликлинике в этом медцентре просто рай! Персонал улыбчивый и приветливый, обследование проводится по записи. строго по назначенному времени (не нужно ждать, пока врач попьет чай, поговорит по телефону и т. д.). Если бы я знала что в центре "3D КТ" такой высокий уровень услуг, давно бы обратилась сюда.
Калинина Валерия
Записывала дочку на панорамный снимок зубов. Быстро, доступно, удобно.
Олег
Вначале нам посоветовали родственники обратиться к вам, а теперь и мы всем советуем. Работу свою вы знаете и выполняете на сто процентов.
Бородина
быстро записали, нашла не сразу, но нашла) процедура быстрая, удобно, рядом с домом

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
Пн — Пт: 09:00-17:30
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.