3D КТ на Бакуліна

4.5
Оплата карткою
Харків, вул. Бакуліна, 4 (1 поверх, каб. 106)
м.Наукова7 2 м.Ботанічний сад17 5
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Профільний діагностичний центр 3D КТ на Бакуліна спеціалізується на комп'ютерній томографії в області стоматології та отоларингології. Для цього використовується апарат Vatech PaX-i3D. Методом конусно-променевої томографії робляться проекції скелета черепа. Центр діагностики 3D КТ на Бакуліна надає послуги:

• КТ носових пазух,
  • КТ верхньої, нижньої щелепи у відкритому і закритому вигляді,
  • ортопантомограмма,
  • інтраоральні знімки.

3D КТ на Бакуліна за дуже короткий термін в 20-30 секунд проведе всю процедуру, без великої дози опромінення. Через 5 хвилин пацієнт отримує на руки диск з усією інформацією. Є можливість переглядати різні проекції і зрізи кісток черепа на комп'ютері, відображається повна візуалізація.

Центр 3D КТ на Бакуліна розташований поруч зі станцією метро в зручному районі Харкова. На прийом ведеться попередній запис.

• Ціни на послуги

• Ортопантомограма на фотопапері 300
  • Ортопантомограма на фотопапері дитяча (до 14 років) 180
  • Ортопантомограма на плівці 350
  • Прицільний знімок зуба 80
  • Рентген знімок скронево-нижньощелепного суглоба (відкритий, закритий вигляд) на фотопапері 230
  • Телеренгенографія (одна проекція) на фотопапері 230
  • Телеренгенографія (одна проекція) на фотопапері дитяча (до 14років з урахуванням знижки) 180
  • Висновок лікаря рентгенолога (сегмент, не більше 4 зубів) 90
  • Висновок лікаря рентгенолога (кістки черепа) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія
Очень хорошая клиника с отзывчивым персоналом! Мы всей семьей ходим только сюда. Диагностика на высшем уровне с соблюдением всех санитарных норм. Девочки приветливые и внимательные. Очередей никогда нет, услуга оказывается в четко отведённое время по записи. Всем рекомендую!
Ирина Михайловна
Дай Бог здоровья диагностам и адекватным врачам.
Очень хороший врач.Помогла обнаружить опухоль на ранней стадии.Только поэтому я вылечился!!
Александр
Боялся проходить томографию, но после процедуры сказал, что совсем не страшно. Доктор оказалась приятным человеком.
Анастасия
Понравилось, как организована работа центра. Рекомендую.
Приятный персонал, рада, что выбрали именно эту клинику.
Отличнейшие специалисты,внимательные,сегодня была на приеме,все рассказали,объяснили.
Саша
Все суппер!
Таня
Спасибо. Все вовремя. Не пришлось ждать на улице.
Кристина
Индивидуальный подход – именно это понравилось.
Все суппер!
Саша
Лиза
Мои рекомендации))
Марьяна
Привозила сюда сына после падения (был зафиксирован перелом руки и смещение костей челюсти). Травматолог оперативно сделал снимок костей, выписал заключение. Все зажило без осложнений.
Дмитрий
В центре оказали незаменимую помощь — сделали снимки челюсти после травмы, врач написал заключение, успокоил. Сейчас, когда все зажило, я безмерно благодарен персоналу клиники за внимательность и участие!
Света
Мама проходила диагностику, а после и я сама. Положительно отзываемся обе!
Оля
Я рекомендую этот диагностический центр — он действительно один из лучших.
Если ищете хороший диагностический центр, это оно
Яна
Были осложнения после гайморита, обследование было просто необходимо. Огромная благодарность врачам центра за качественную диагностику.
Денис
Отличный прием. Новая аппаратура. Снимок сделали быстро и качественно. Спасибо большое!
Даша
04 травня '16р.
Приезжайте в этот центр, не раздумывая. Здесь нет халатных врачей и застаревшего оборудования — все услуги оказываются на высшем уровне, проверено но себе!
Зверніть увагу на інші клініки:
Харків пр-т Ювілейний, 50а м.Барабашова32 5 м.Студентська40 9
Дослідницький медичний центр 3D КТ на Салтівці займається тривимірної комп'ютерної томографією конусно-променевим методом. Це сучасна і точна діагностика, застосовується в роботі ортодонтами, ЛОРамі, пародонтологами, хірургами щелепно-лицьової області, ортопедами, імплантологами.
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
Пн — Пт: 09:00-17:30
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці6 3
9,1
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00