3D КТ на вул. Культури

м.23-го Августа

1 1

м.Ботанический сад

14 5
Харків вул. Бакуліна, 4 (1 поверх, каб. 106)

м.Научная

р.Слободской

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний профільний діагностичний центр "3D КТ на вул. Культури" спирається на метод візуалізації черепно-лицьової області за допомогою комп'ютерної томографії 3D. Працюють кваліфіковані фахівці на апараті Vatech PaX-i3D. Центр діагностики надає послуги з КТ:

• верхньої та нижньої щелепи в будь-якому положенні,
  • скронево-нижньощелепного суглоба,
  • навколоносових пазух,
  • сегмента,
  • скроневих кісток з правого і лівого боку.

Використовувана технологія дозволяє швидко і безпечно отримати повну візуальну картинку будови черепа пацієнта. Час сканування займає до 30 секунд, доза опромінення мала, це 25 – 55 мкЗв.

Медичний центр обстеження "3D КТ на Культури" зручно розташований в центрі Харкова, поруч знаходиться Обласна клінічна лікарня. Результат із записом зображення видається пацієнту протягом 5 хвилин. Паціентам треба записатися по телефону заздалегідь.

3D КТ на вул. Культури, вартість послуг:

• Комп. томогр. скронево-нижньощелепного суглоба 450
  • Комп. томогр. двох скронево-нижньощелепних суглобів 800
  • Комп. томогр. сегмента (4 зуба) 350
  • Комп. томогр. сегмента (8 зубів) 400
  • Комп. томогр. сегмента в оклюзії (зуби верхньої і нижньої щелепи з одного боку) 500
  • Комп. томогр. придаткових пазух носа 800

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вячеслав
13 квітня '18р.
Отличный персонал! Внимательный персонал и современное оборудование. Спасибо большое за Вашу работу и внимание!
женя
в центре мне уделили максимум внимания. неожиданно, но приятно!
Анастасия
Посоветовали знакомые, теперь и сам советую остальным
Тамара Викторовна
Этот центр мне порекомендовал стоматолог, так как он располагает современным оборудованием и считается одним из лучших в городе. Я не пожалела о том, что пришла делать томограмму именно сюда.
Центр выше всех похвал. Делала здесь рентген, очень понравилось отношение врачей к своей работе.
Благодарю персонал за прекрасную работу
Олег Вячеславович
Отличный диагностический центр. Удивило то, что врач не только провел обследование, но и доходчиво объяснил результаты.
Карина
Диагностика быстрая и безболезненная. Результаты выдаются на руки вместе с заключением врача.Я доволен визитом.
Євген
11 травня '16р.
Заклад знаходиться у центрі міста, це дуже великий плюс. Здивувала оперативність, із якою мені зробили діагностику, навіть не очікував отримати результат вже через півгодини. Обладнання сучасне, викликає довіру.
Записала мужа на обследование. Изначально поинтересовалась прилагается к диску расшифровка и делают ли КТ без направления. Ответили что стоимость томограммы вместе с расшифровкой 450 грн и направление не обязательно. Но оказалось что за расшифровку надо платить дополнительно и это при условии что будет врач. Врача конечно же не оказалось на месте. К клинике вопросов нет, всё нормально, а вот кол-центр дал неверную информацию.
Сделали КТ быстро, без задержек. Довольна
я записывала дочь, по её словам процедура заняла считанные минуты. очень быстро и просто. всем довольна

Зверніть увагу на інші клініки:
Харків пр-т Ювілейний, 50а м.Барабашова32 5 м.Студентська40 9
Дослідницький медичний центр 3D КТ на Салтівці займається тривимірної комп'ютерної томографією конусно-променевим методом. Це сучасна і точна діагностика, застосовується в роботі ортодонтами, ЛОРамі, пародонтологами, хірургами щелепно-лицьової області, ортопедами, імплантологами.
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
Пн — Пт: 09:00-17:30
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00