Клініки в Харкові (Салтівський район)

Цитологiя 160 грн
Лікувальний масаж спини ( спина+ шийно-комірникова зона) до 50 хв 500 грн
Висновок лікаря рентгенолога (сегмент, не більше 4 зубів) 90 грн
Вакцинация «Мамин Дім на Широнинцев» 1300 грн
Знайдено 34 клініки

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Гажур Ольга Дмитриевна
Я очень благодарна врачу-дерматологу Мишениной Елене Сергеевне. Доброжелательное и внимательное отношение врача-дерматолога Мишениной Елены Сергеевны вселили веру в изличение болезни. А правильно подобранный курс лечения быстро помог мне справится с болезнью. Спасибо, что вы у нас есть!
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героев Труда 6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
  • Блокада ННР медикаментозна 90
  • Зупинення носової кровотечi(лазерна) 300
  • Зупинення кровотечi(медикаментозне) 150
  • Катетеризацiя слухових труб+продування+введення лiкiв 150
  • Тімпанопункцiя 230
8,5
Харків вул. Героїв Праці, 14
м.Героев Труда 4 1 м.Студенческая 11 3
Медичний центр «Лінія життя» позіціонується як мініполіклініка. В ньому проводяться як діагностичні, так і лікувальні процедури.
  • Трихоскопія+ консультація трихолога 700
  • Призначення схеми лікування захворювань, що передаються статевим шляхом 150
  • Видалення доброякісних новоутворень-папілом, бородавок, за 1шт. от 150
  • Видалення від 8 шт , ціна за 1шт 100
  • Доброякісні новоутворення (фіброми, кератоми, гемангіоми, себорійний кератоз) от 350
8,2
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99
м.Героев Труда 25 4 м.Студенческая 36 8
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
  • Огляд, консультація
  • Знеболення
  • 3-й та подальший огляд , консультація чи корегування з ініціативи пацієнта (30 хвилин ) 500
  • Урок гігієни 100
  • Відбілювання зубів (1 зуб) 250
Диагностика 3D КТ
Харків вул. Академіка Павлова, 144
м.Академика Павлова 5 1 м.Студенческая 10 1
Спеціалізований центр променевої діагностики 3D КТ на Академіка Павлова проводить обстеження та комп'ютерну томографію щелепно-лицьового апарату пацієнтів. Це один з філій мережі діагностичних центрів міста. У штаті кваліфіковані фахівці-рентгенологи, які мають великий досвід практичної роботи.
  • Висновок лікаря рентгенолога (кістки черепа) 250
  • Висновок лікаря рентгенолога цефалометрічний аналіз 350
  • Висновок лікаря рентгенолога (сегмент, не більше 4 зубів) 90
  • Висновок лікаря рентгенолога (придаткові пазухи носа) 110
  • Висновок лікаря рентгенолога (одна щелепа) 100
Диагностика 3D КТ
Харків пр-т Ювілейний, 50а
м.Барабашова 32 5 м.Студенческая 40 9
Дослідницький медичний центр 3D КТ на Салтівці займається тривимірної комп'ютерної томографією конусно-променевим методом. Це сучасна і точна діагностика, застосовується в роботі ортодонтами, ЛОРамі, пародонтологами, хірургами щелепно-лицьової області, ортопедами, імплантологами.
7,4
Приватний кабінет Литвинової Катерини Олександрівни - це висококваліфікована психологічна допомога. Спеціаліст надає професійну підтримку в різних напрямках, з включенням сімейних питань, допомоги військовим і їхнім сім'ям. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід, що гарантує кваліфіковану допомогу в будь-яких ситуаціях.
  • Консультація психолога
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Защитников Украины 4 1 м.Спортивная 17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
  • Пайпель-біопсія 600
  • Біопсія шийки матки радіохвильова (без включення гістологічного дослідження) 600
  • Дерматоскопія 200
  • Седація (медикаментозний сон) 3 000
  • Виїзна консультація гастроентеролога 1 000
Харків вул. Академіка Павлова, 140 А
м.Студенческая 4 3 м.Героев Труда 14 4
Спеціалізований медичний центр "Dental-clinic" почав функціонувати в 2000 році як клініка сімейної стоматології.
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлотвердільного матеріалу BEAUTIFIL (Японія) II ст. от 1 200
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлотвердільного матеріалу BEAUTIFIL (Японія) III ст. от 1 400
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) I ст. от 1 000
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) II ст. от 1 200
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) III ст. от 1 400
Харків ул. Познанська, 2
м.Барабашова 53 10 м.Академика Павлова 42 11
Медико-діагностичний центр «Діагностика плюс» спеціалізується на проведенні лабораторних аналізів за різними напрямками. У лабораторії здійснюють забір крові, а також приймають інші біологічні матеріали для дослідження. Забір здійснюється кваліфікованими маніпуляційними медсестрами, з використанням одноразових інструментів.