3D КТ на Героїв Харкова

м.23-го Августа

1 1

м.Ботанический сад

14 5
Харків вул. Бакуліна, 4 (1 поверх, каб. 106)

м.Научная

р.Слободской

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Вузькопрофільний діагностичний центр 3D КТ на Московському профільований на комп'ютерну томографію в щелепно-лицьової області для тривимірного зображення. Використовується конусно-променевої метод візуалізації. Такі знімки необхідні в роботі великого числа лікарів: терапевтів, ортодонтів, хірургів, ортопедів, імплантологів. Фахівці центру діагностики 3D КТ на Московському дають можливість побачити:

• аномалії щелеп,
  • положення зубів, скронево-нижньощелепного суглоба,
  • пародонтальної кишені, зони поділу кісток,
  • патології, онкології щелепно-лицевої зони,
  • наслідки травм.

Для діагностики в центрі 3D КТ на Московському застосовується апарат Vatech Pax-REVE-3D. Це обладнання забезпечує швидку і безпечну, точну картинку. Доза опромінення в 10 разів нижче, ніж на спіральному томографі, становить до 55 мкЗв. Час впливу триває кілька секунд. Результат видається на руки протягом 5 хвилин.

Медичний центр 3D КТ на Московському зручно розташований поблизу станції метро в Харкові, поруч зупинка міського транспорту. Режим роботи щоденно, крім неділі. Ведеться попередній запис на прийом.

3D КТ на Героїв Харкова, вартість послуг:

• Комп. томогр. скронево-нижньощелепного суглоба 450
  • Комп. томогр. двох скронево-нижньощелепних суглобів 800
  • Комп. томогр. сегмента (4 зуба) 350
  • Комп. томогр. сегмента (8 зубів) 400
  • Комп. томогр. сегмента в оклюзії (зуби верхньої і нижньої щелепи з одного боку) 500
  • Комп. томогр. придаткових пазух носа 800
  • Рентген знімок СНЩС (відк./закр.вид) на фотопапері 300
  • Ортопантомограма на плівці 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Персонал общается в хамской манере. Услугу получить не удалось
Дарья
Рекомендую центр, отличные условия для пациентов, добросовестная работа докторов, новейшее оборудование.
Илья Яковлевич
Приезжал сюда делать снимок челюстей. Оказалось — онкология. Хорошо, что в центре современное оборудование и врачи-профессионалы, болезнь выявили на ранней стадии. Сейчас прохожу лечение, врач говорит, что прогноз благоприятный. Я благодарен этому центру за оперативность и точность!
Дима
Выяснили, что со мной не так! Спасибо!
Мила
Дочка (10 лет) боялась проходить обследование, думала, будет больно. После посещения этого центра она стала меньше бояться врачей! Обследование сделали буквально за минуту, доктор оказалась приветливая женщина, успокоила дочь и создала приятную атмосферу. Результаты получили почти сразу, врач все объяснила и отдала нам диск со снимком.
Андрей
Требовалась пластическая операция после аварии, пришлось пройти обследование в "3D КТ" центре. Впечатлила скорость, с которой делают диагностику. Компенетность врачей выше всяких похвал.
Екатерина
Врач назначил миографию и напрвил в "3D КТ" центр. К пациентам здесь относятся с заботой и вниманием, я довольна.
Илона
Меньше, чем за минуту, мне сделали снимок носовых пазух. Врач написал заключение и сразу же отдал результат на диске. Благодарю за оперативную работу.
Лилия
Радует внимание к мелочам
Кристина
Очень оперативно сделали снимок. Спасибо.
Михаил
30 травня '16р.
То ли оборудование такое шикарное, то ли врачи.. В любом случае, я доволен)
Денис
18 травня '16р.
Если будет необходимость, вернусь в этот медцентр снова. Спасибо врачам за внимательность и быстрый результат!
Виктор
Сделали кт быстро, без очереди

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
Пн — Пт: 09:00-17:30
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.