Видалення кіст піхви в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Видалення кісти піхви 6000 грн
Знайдена 1 клініка

Сподобався підхід до пацієнта, як до рідної їм людини. Вони молодці.
Алла
Вперше в клініку потрапила з подругою, їй потрібно було до гінеколога, не хотіла йти сама. А потім вирішила прийти і сама. Гарне місце і лікарі професіонали!
Альона
Найкращий гінеколог, допомогла завагітніти, приймала у мене роди, які пройшли з легкістю ще у самому родовому залі я хотіла повернутися по другу дитинку.Дуже толерантна та ввічлива людина. Рекомендую усім, Валентина Василівна, дійсно виконує свою роботу професійно
Альона
5,6
Вінниця вул. Соборна, 20
Клініка сучасної медицини «Імеда» — багатопрофільна медична установа, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. У центрі ведуть прийом гінекологи, репродуктологи, ендокринологи, мамологи, дерматологи, педіатри, терапевти, кардіологи, неврологи, косметологи та отоларингологи.
  • Видалення кісти піхви 6 000
  • Видалення кісти стінки піхви 6 000