Ревматологи у Рівному

Первинна консультація непровідного лікаря терапевта-ревматолога в клініці «Oxford Medical» 500
Василь
Був на прийомі у Лісничого. Назначив гарні препарати, які швидко допомогли.
10 травня '16 г.
Илья
Профессионал с большой буквы. Рекоменду. этого врача всем.
03 серпня '16 г.
Терапевт, Ревматолог, Гастроентеролог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії, ревматології та гастроентерології. Лікує бронхіт, пневмонію, астму, гіпертонічну хворобу, гастрит, виразку шлунка, гайморит, отит, грип, ГРВІ та захворювання нирок. Приймає пацієнтів з алергією і порушеним обміном речовин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Рефлексотерапевт, Ревматолог
Рефлексотерапевт Лісничий Володимир Антонович спеціалізується на наданні допомоги різним органам та системам. Проводить голковколювання. Лікує сколіози, остеохондрози, радикуліти, вегетосудинні дистонії. Слідкує за станом здоров'я пацієнта на всіх етапах його лікування. Надає невідкладну допомогу при ураженнях суглобів і тканин людини. Лікує фізіотерапевтично та медикаментозно. Надає подальшу консультацію щодо усунення наслідків хвороби, що вже була вилікувана.