Лікування кореневих каналів зуба в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Лікування одного кореневого каналу із застосуванням гутаперчі 200
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук. Приймають лікарі: Миронівський Олександр Михайлович, Бєлоножко Валентина Андріївна
Ксения, 03 березеня '17р.

Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій. Приймає лікар: Литвиненко Світлана Іванівна
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

Працює з 08:00-19:00
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем. Приймають лікарі: Семенець Яна Сергіївна, Педик Володимир Гаврилович, Педик Володимир Гаврилович
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

7,7
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Ирина, 10 лютого '17р.

Вся наша семья посещает данную клинику. Очень довольны качеством лечения, обслуживания и человеческим отношением к клиенту. Особенно понравился подход к ребенку.

7,6
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматологічна клініка-студія "Аполлонія" працює 23 роки, спеціалізована в галузі художньої реставрації зубів, повертає усмішку пацієнтам. Приймають лікарі: Кудря Ірина, Брагінець Леся, Радлінський Сергій
Степан, 28 лютого '17р.

Не так давно, откололся кусочек зуба, и нужно было его реставрировать. В клинике "Аполлония" мне посоветовали пойти к Савосте Наталье. Она сделала все идеально, отнастоящего зуба ни за что не отличить. Я очень доволен результатом.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
7,4
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

Працює з 08:00-17:00
7,4
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Кирило, 30 листопада '-1р.

Виникла проблеми з зубами, звернувся до «Вітал» і не пожалкував. На першій консультації лікар оглянув мене, мені зробили знімок щелепи, а потім склали план лікування, і вже за декілька відвідувань всі мої проблеми лишилися позаду. До того ж, лікар дав мені чіткі та ефективні поради щодо профілактики захворювань зубів та ясен. Велике «дякую»!

Полтава вул. Небесної Сотні, 118
Стоматологічний приватний кабінет "Альфа Дент" надає допомогу у лікуванні зубів, повертає гарну усмішку пацієнтам. Фахівці закладу мають досвід в галузі, підвищують рівень кваліфікації.
Ганна, 09 січня '17р.

Художня реставрація зубного ряду – справа копітка та складна, вимагає високого професіоналізму та досвіду. В «Альфа Дент» із цим упоралися на «відмінно». Дякую, що повернули мені посмішку!

Працює з 08:00-20:00
Полтава вул. Європейська, 110
Медичний центр "Лазерна стоматологія" створений у 1997 році, надає повний спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням зубів та вирішує косметологічні проблеми за допомогою лазера. Приймають лікарі: Онищенко Костянтин Васильович, Онищенко Наталя Степанівна
Света, 15 лютого '17р.

Около трех лет регулярно прохожу профилактические осмотры у стоматолога Онищенко. Наталья Степановна отличается от других своих коллег профессиональной подготовкой, гармоничностью, оптимизмом. Всегда уверенно идет к своей цели и поставленным задачам, не боится трудностей. За эти качества ее уважают и ценят пациенты.

• Механічна і медикаментозна обробка кореневих каналів; пломбування; 1 канал зуба 280
Працює з 09:00-20:00