Художня реставрація зубів в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Косметична реставрація зубів фотополімерами від 300
Художня реставрація зубів від 800
Художня реставрація зубів 580
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук. Приймають лікарі: Миронівський Олександр Михайлович, Бєлоножко Валентина Андріївна
Ксения, 03 березеня '17р.

Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій. Приймає лікар: Говоров Денис Сергійович
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

Працює з 08:00-19:00
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем. Приймає лікар: Луціковіч Тетяна Олегівна
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

7,7
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Ирина, 10 лютого '17р.

Вся наша семья посещает данную клинику. Очень довольны качеством лечения, обслуживания и человеческим отношением к клиенту. Особенно понравился подход к ребенку.

7,6
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматологічна клініка-студія "Аполлонія" працює 23 роки, спеціалізована в галузі художньої реставрації зубів, повертає усмішку пацієнтам. Приймають лікарі: Кудря Ірина, Брагінець Леся, Савоста Наталя
Степан, 28 лютого '17р.

Не так давно, откололся кусочек зуба, и нужно было его реставрировать. В клинике "Аполлония" мне посоветовали пойти к Савосте Наталье. Она сделала все идеально, отнастоящего зуба ни за что не отличить. Я очень доволен результатом.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Кирило, 30 листопада '-1р.

Виникла проблеми з зубами, звернувся до «Вітал» і не пожалкував. На першій консультації лікар оглянув мене, мені зробили знімок щелепи, а потім склали план лікування, і вже за декілька відвідувань всі мої проблеми лишилися позаду. До того ж, лікар дав мені чіткі та ефективні поради щодо профілактики захворювань зубів та ясен. Велике «дякую»!

Полтава вул. Небесної Сотні, 118
Стоматологічний приватний кабінет "Альфа Дент" надає допомогу у лікуванні зубів, повертає гарну усмішку пацієнтам. Фахівці закладу мають досвід в галузі, підвищують рівень кваліфікації.
Ганна, 09 січня '17р.

Художня реставрація зубного ряду – справа копітка та складна, вимагає високого професіоналізму та досвіду. В «Альфа Дент» із цим упоралися на «відмінно». Дякую, що повернули мені посмішку!

Працює з 08:00-20:00
Полтава вул. Європейська, 110
Медичний центр "Лазерна стоматологія" створений у 1997 році, надає повний спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням зубів та вирішує косметологічні проблеми за допомогою лазера. Приймає лікар: Онищенко Костянтин Васильович
Света, 15 лютого '17р.

Около трех лет регулярно прохожу профилактические осмотры у стоматолога Онищенко. Наталья Степановна отличается от других своих коллег профессиональной подготовкой, гармоничностью, оптимизмом. Всегда уверенно идет к своей цели и поставленным задачам, не боится трудностей. За эти качества ее уважают и ценят пациенты.

• Художня реставрація зубів від 800
Працює з 09:00-20:00
7,2
Полтава вул. Пушкіна, 62
Приватна медична клініка "Пульмо-Дент" створена у 2004 році, спеціалізована на лікуванні пільмонологічних та стоматологічних захворювань. Лікарі клініки ведуть консультативну та наукову діяльність, постійно вдосконалюють свої навики на профільних семінарах та курсах.
Тамара, 03 вересня '16р.

Хороший стоматолог, вылечила мне зуб, который хотели удалять. Огромная благодарность

• Художня реставрація зубів 580
Працює з 09:00-18:00