Відновлення зубної емалі в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
7,7
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Ирина, 10 лютого '17р.

Вся наша семья посещает данную клинику. Очень довольны качеством лечения, обслуживания и человеческим отношением к клиенту. Особенно понравился подход к ребенку.

7,3
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Кирило, 30 листопада '-1р.

Виникла проблеми з зубами, звернувся до «Вітал» і не пожалкував. На першій консультації лікар оглянув мене, мені зробили знімок щелепи, а потім склали план лікування, і вже за декілька відвідувань всі мої проблеми лишилися позаду. До того ж, лікар дав мені чіткі та ефективні поради щодо профілактики захворювань зубів та ясен. Велике «дякую»!

7,3
Полтава вул. Небесної Сотні, 118
Стоматологічний приватний кабінет "Альфа Дент" надає допомогу у лікуванні зубів, повертає гарну усмішку пацієнтам. Фахівці закладу мають досвід в галузі, підвищують рівень кваліфікації.
Ганна, 09 січня '17р.

Художня реставрація зубного ряду – справа копітка та складна, вимагає високого професіоналізму та досвіду. В «Альфа Дент» із цим упоралися на «відмінно». Дякую, що повернули мені посмішку!

Працює з 08:00-20:00
7,2
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
7,2
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Марія, 15 січня '17р.

З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Зіньківська, 51/2
Стоматологічна клініка "Алекс Дент" займається лікуванням і профілактикой захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід та медичну освіту, вивчають провідні технології та стоматологічні матеріали.
Нора, 14 січня '17р.

Разрушилось частично несколько зубов, жевать очень неудобно, решила поставить коронки, пока ещё есть на что ставить. На консультации в «Алекс Дент» мне подробно объяснили, как будут готовить челюсть к протезированию, какие потребуются обследования. Это значительно успокаивает и даёт необходимую ясность. Коронки мне сделали и поставили, всё нравится) Буду обращаться сюда ещё

Працює з 08:00-18:00
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Наталя, 15 січня '17р.

Відвідую стоматолога в «Ортексі», мені там подобається і лікар чудовий. А нещодавно там мені встановили брекет-систему аби вирівняти прикус. Задоволена ставленням лікарів та медсестер. Дякую вам!

Працює з 09:00-20:00
6,3
Полтава вул. М. Бірюзова, 96
Стоматологічна клініка "Приват Дантист" виконує всі види стоматологічного лікування зубного ряду. Лікарі приватного кабінету мають медичну профільну освіту та досвід, вдосконалюють навички на тематичних семінарах та конференціях.
Інга, 01 січня '17р.

Якщо виникають які-небудь проблем из зубами, користуюся послугами саме цієї клініки. Стоматолог-терапевт уважно й професійно виконує усі процедури, а сама клініка приваблює відсутністю черг та затишною атмосферою.