Лікування кореневих каналів зуба у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Ендодонтія одного кореневого каналу 1500 грн
Знайдена 1 клініка

Ірина
Чудово. Рекомендую. Все на вищому рівні.
Катерина
Вважала, що вирвати зуб в домашніх умовах дуже легко. Але справитися самій з цим завданням мені не вдалося. Звернулась в клініку "Стоматологія Олексюка". На прийом мене записали швидко. Процедура пройшла добре. По мірі необхідності буду відвідувати лише цю клініку.
В спеціалізованій клініці "Стоматологія Олексюка", запропонували скористуватися послугою – офісне відбілювання. Дана процедура хоч и дорога, але результат мене гарно здивував. Я ніби актриса в кіно, всі зуби білі, охайні. Перевагами цього виду освітлення зубів є швидкість та якість досягнутого результату.
Віталій
Останнім часом, мене зуби не тривожать. Проте, при чищенні зубів, ясна кровоточать. Заміна зубної щітки та пасти не допомогла. На консультації в "Стоматології Олексюка" мені надали повну інформацію, назначили лікування. Рекомендації стоматолога працюють.
4,6
Тернопіль вул. Глибока, 25
Спеціалізована клініка "Стоматологія Олексюка" допомагає пацієнтам повернути красиву усмішку, виконує весь спектр послуг від діагностики зубів до відновлення втраченого зубного ряду. У клініці працюють кваліфіковані лікарі-стоматологи, які в роботі використовують сучасні стоматологічні матеріали та технології.
  • Ендодонтія одного кореневого каналу 1 500