Ремінералізація зубів в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдено 4 клініки

Олег Адактуев
Мне 60 лет, лучшего специалиста я не встречал! Делает один раз, красиво и надолго, то есть - навсегда. В процессе лечения зуба я заснул), то можете себе представить как Наталья Сергеевна работает... без боли, ювелирно и с комфортом!
Кристина
Дуже спецiлiзований стоматолог. Вiд Бога.
Dmytro
Обслуговуюсь в Аполонії 9 років у цього лікаря, незважаючи на вік, вона великий професіонал, і дуже гарна людина! Раджу цього лікаря!
Ірина
Дуже вдячна лікарю за лікування передніх резців мого сина. Внаслідок трави дитина практично втратила передні зуби, але Наталія Сергіївна не лише професійно,впевненно та швидко відновила не лише естетику травмованих зубів, але й дала можливість дитині забути про шокуючи наслідки травми. Лікар високої кваліфікації!
5,7
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматологічна клініка-студія "Аполлонія" працює 23 роки, спеціалізована в галузі художньої реставрації зубів, повертає усмішку пацієнтам.
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
  • Ремінералізація зубів