Чищення зубів ультразвуком в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Зняття зубних відкладень з верхньої щелепи за допомогою ультразвуку 160
Чищення зубів ультразвуком 245
7,7
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Ирина, 10 лютого '17р.

Вся наша семья посещает данную клинику. Очень довольны качеством лечения, обслуживания и человеческим отношением к клиенту. Особенно понравился подход к ребенку.

Працює з 09:00-19:00
7,6
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматологічна клініка-студія "Аполлонія" працює 23 роки, спеціалізована в галузі художньої реставрації зубів, повертає усмішку пацієнтам.
Степан, 28 лютого '17р.

Не так давно, откололся кусочек зуба, и нужно было его реставрировать. В клинике "Аполлония" мне посоветовали пойти к Савосте Наталье. Она сделала все идеально, отнастоящего зуба ни за что не отличить. Я очень доволен результатом.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
7,3
Полтава вул. Європейська, 110
Медичний центр "Лазерна стоматологія" створений у 1997 році, надає повний спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням зубів та вирішує косметологічні проблеми за допомогою лазера.
Света, 15 лютого '17р.

Около трех лет регулярно прохожу профилактические осмотры у стоматолога Онищенко. Наталья Степановна отличается от других своих коллег профессиональной подготовкой, гармоничностью, оптимизмом. Всегда уверенно идет к своей цели и поставленным задачам, не боится трудностей. За эти качества ее уважают и ценят пациенты.

• Зняття зубних відкладень з верхньої щелепи за допомогою ультразвуку 160
  • Зняття зубних відкладень з нижньої щелепи за допомогою ультразвуку 160
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Марія, 15 січня '17р.

З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Пушкіна, 62
Приватна медична клініка "Пульмо-Дент" створена у 2004 році, спеціалізована на лікуванні пільмонологічних та стоматологічних захворювань. Лікарі клініки ведуть консультативну та наукову діяльність, постійно вдосконалюють свої навики на профільних семінарах та курсах.
Тамара, 03 вересня '16р.

Хороший стоматолог, вылечила мне зуб, который хотели удалять. Огромная благодарность

• Чищення зубів ультразвуком 245
Працює з 09:00-18:00
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Наталя, 15 січня '17р.

Відвідую стоматолога в «Ортексі», мені там подобається і лікар чудовий. А нещодавно там мені встановили брекет-систему аби вирівняти прикус. Задоволена ставленням лікарів та медсестер. Дякую вам!