Сінус-ліфтинг в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Операція синус - ліфтингу від 3000 грн
Знайдено 2 клініки

Наталія
Про клініку в мене залишилися найприємніші враження. Сталося так, що змушена була ставити повний зйомний верхній зубний протез. Дуже переживала, чи вдасться звикнути, чи буде він зручним. Вдячна лікарю Інні Олександрівні Ландар за роботу. Поїздити довелося чимало, але протез підганявся дуже скрупульозно, враховувалися всі дрібниці, всі мої побажання і зауваження. Перед тим була ретельна підготовка, депульпування зубів, що залишилися, і видалення деяких із них. Вісімка - то складне видалення, але лікарка впоралася блискуче. Зараз я з гарними зубами для всіх, хто не знає, що вони не мої. Я рада, що не помилилася з вибором клініки.
Все понравилось ! Делала у Татьяны Ивановны 2 пломбы. Аккуратный и грамотный врач. И кстати , делает уколы анестезии безболезненно !
София
Отличный специалист
Віталій.
Їжджу до нього зі США. І не тому що дешево, а тому що добре.
4,8
Полтава вул. Конституції, 11 А
Приватна стоматологічна клініка "Одонтопрактіка" створена у 1990 році, надає всебічну медичну допомогу в лікуванні зубів та ясен.
  • Операція синус - ліфтингу від 3 000
4,3
Полтава пл. Незалежності, 1Б
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
  • Синус-ліфтинг