Вініри на зуби в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

Працює з 09:00-19:00
7,2
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Марія, 15 січня '17р.

З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Наталя, 15 січня '17р.

Відвідую стоматолога в «Ортексі», мені там подобається і лікар чудовий. А нещодавно там мені встановили брекет-систему аби вирівняти прикус. Задоволена ставленням лікарів та медсестер. Дякую вам!

Працює з 09:00-20:00
6,8
Полтава вул. Коваля, 3а, корпус 1 , оф. 2
Стоматологічна клініка "Спектр Стоматології" понад 20 років надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
Света, 04 березеня '17р.

Лечением зубов занималась у стоматолога Меркулова. С первой встречи врач произвел приятное впечатление. Металлокерамическая коронка стоит до сих пор. Об этом стоматологе рассказала всем своим родственникам и знакомым. Теперь и они пользуются профессиональными услугами Меркулова А.А.

Працює з 09:00-19:00
6,3
Полтава вул. Калініна, 42
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
Ірина, 11 січня '17р.

Водимо синочка в «Ідеал» на профілактичні огляди. Уже лікували один зубчик. Лікар такий молодець, мій Ігнат зовсім не злякався. Усе пройшло чудово. В клініці приємно й затишно, не потрібно сидіти в черзі, а це дуже важливо для діточок.

Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00