Лікування зубів під наркозом в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
7,7
Полтава пров. Хорольський, 4
Стоматологічна клініка "Махаон" виконує роботи по діагностиці, лікуванню та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Ирина, 10 лютого '17р.

Вся наша семья посещает данную клинику. Очень довольны качеством лечения, обслуживания и человеческим отношением к клиенту. Особенно понравился подход к ребенку.

7,6
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматологічна клініка-студія "Аполлонія" працює 23 роки, спеціалізована в галузі художньої реставрації зубів, повертає усмішку пацієнтам.
Степан, 28 лютого '17р.

Не так давно, откололся кусочек зуба, и нужно было его реставрировать. В клинике "Аполлония" мне посоветовали пойти к Савосте Наталье. Она сделала все идеально, отнастоящего зуба ни за что не отличить. Я очень доволен результатом.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
7,3
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Кирило, 30 листопада '-1р.

Виникла проблеми з зубами, звернувся до «Вітал» і не пожалкував. На першій консультації лікар оглянув мене, мені зробили знімок щелепи, а потім склали план лікування, і вже за декілька відвідувань всі мої проблеми лишилися позаду. До того ж, лікар дав мені чіткі та ефективні поради щодо профілактики захворювань зубів та ясен. Велике «дякую»!

7,3
Полтава вул. Небесної Сотні, 118
Стоматологічний приватний кабінет "Альфа Дент" надає допомогу у лікуванні зубів, повертає гарну усмішку пацієнтам. Фахівці закладу мають досвід в галузі, підвищують рівень кваліфікації.
Ганна, 09 січня '17р.

Художня реставрація зубного ряду – справа копітка та складна, вимагає високого професіоналізму та досвіду. В «Альфа Дент» із цим упоралися на «відмінно». Дякую, що повернули мені посмішку!

Працює з 08:00-20:00
7,2
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Марія, 15 січня '17р.

З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Зіньківська, 51/2
Стоматологічна клініка "Алекс Дент" займається лікуванням і профілактикой захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід та медичну освіту, вивчають провідні технології та стоматологічні матеріали.
Нора, 14 січня '17р.

Разрушилось частично несколько зубов, жевать очень неудобно, решила поставить коронки, пока ещё есть на что ставить. На консультации в «Алекс Дент» мне подробно объяснили, как будут готовить челюсть к протезированию, какие потребуются обследования. Это значительно успокаивает и даёт необходимую ясность. Коронки мне сделали и поставили, всё нравится) Буду обращаться сюда ещё

Працює з 08:00-18:00
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Наталя, 15 січня '17р.

Відвідую стоматолога в «Ортексі», мені там подобається і лікар чудовий. А нещодавно там мені встановили брекет-систему аби вирівняти прикус. Задоволена ставленням лікарів та медсестер. Дякую вам!

Працює з 09:00-20:00
6,8
Полтава вул. Коваля, 3а, корпус 1 , оф. 2
Стоматологічна клініка "Спектр Стоматології" понад 20 років надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
Света, 04 березеня '17р.

Лечением зубов занималась у стоматолога Меркулова. С первой встречи врач произвел приятное впечатление. Металлокерамическая коронка стоит до сих пор. Об этом стоматологе рассказала всем своим родственникам и знакомым. Теперь и они пользуются профессиональными услугами Меркулова А.А.

6,3
Полтава вул. Калініна, 42
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
Ірина, 11 січня '17р.

Водимо синочка в «Ідеал» на профілактичні огляди. Уже лікували один зубчик. Лікар такий молодець, мій Ігнат зовсім не злякався. Усе пройшло чудово. В клініці приємно й затишно, не потрібно сидіти в черзі, а це дуже важливо для діточок.

Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00
6,3
Полтава вул. Ціолковського, 4
Стоматологічний кабінет "Амадеус" надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні зубів. Персонал приватного кабінету має медичну освіту та досвід, застосовує сучасні технології.
Амелія, 07 січня '17р.

Відвідую Амадеус двічі на рік – за давньою звичкою приходжу на профілактичний огляд, професійну апаратну чистку зубів та відбілювання. Думаю, що саме завдяки ретельній праці мого стоматолога майже ніколи не маю проблем із зубами. Спасибі вам!

Працює з 08:30-20:30