Лікування кореневих каналів зуба в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Механічна та антисептична обробка коренцевого каналу 50 грн
Знайдено 3 клініки

Наталія
В клініці дуже чудовий і відгукливий персонал мені сподобалося.все покажуть пояснять.Віген хороший лікар і анастазіолог Олексійдуже ввічлива уважна людина .дівчатка медсестри разів 10 прибігли в полату помагали запитували чи все добре чи щось потрібно підбадьорювали
Любов
Супер!
Все супер. Чудесный персонал. Доктор, дай бог ему здоровья, действительно от от бога.
Наталія
Кваліфікований лікар-хірург Віген Володимирович. Дуже вдячна за людяність, тактовність і що дали можливість відчути життя без болю. мій хребет та кінцівки немов заново народились. Дуже дяку. Окремо вдячна персоналу: привітні, уважні. в клініці почуваєш себе як дома, відчуття лікарні зовсім не відчуваєш. Молодці!!!
5,5
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматологічна клініка «Пріор» заснована у 2004 році, надає медичну допомогу в лікуванні зубів, основний напрямок - хірургія та імплантологія. Приймають лікарі: Деркач Наталія Олександрівна, Федчук Олекасндр Сергійович, Студинська Галина Михайлівна
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Вінниця вул. Київська, 116
Стоматологічна клініка відкрита з 2005 року, спеціалізується у наданні медичної допомоги у стоматологічному напрямку.