Композитні вініри на зуби в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
4,0
Знайдено 3 клініки

Наталия
Я постоянно лечу зубы в этой клинике на протяжении многих лет. Очень довольна. И Борисенко Ю.В. это тот врач, которого не меняют. Большое спасибо!
Александра
Пользуюсь услугами клиники более 10-ти лет. Всем довольна. Спасибо Смаглюку Валерию Ивановичу специалиста более высокого уровня я не встречала.
Олег
Велика подяка за високоякісне лікування професійну консультацію та комфортне перебування в клініці
Марія
З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
  • Композитні вініри на зуби
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
4,3
Полтава пл. Незалежності, 1Б
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
  • Композитні вініри на зуби