Підбір слухового апарату в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Знайдена 1 клініка

Ганна
Медичний супровід протягом носіння слуховогу апарату дуже важливий для таких людей як я. Дефектологи, психологи надавали корисні консультації. Вдячна вашій команді Медакустиці в Чернівцях.
Олег
Лікував зуб, а дало на вухо. В Чернівцях Медакустика буквально врятувала мене від сильних стрілянь у вусі. Краще витратити 200 грн на професіональну консультацію ніж бігати по аптеках і купувати сумнівні краплі.
Хочу подякувати спеціалістам Медакустики, вирішили всі проблеми зі слухом у моєї дитини. Дуже сподобалось обслуговування, як взагалі поставлена робота в клініці та сервіс на сайті.
Діана
Думала вистачить мені грошей, щоб підібрати гарний слуховий апарат чи ні? Оператор під час запису на прийом назвав точну суму і мене це влаштувало. Ніяких зайвих витрат. Все влаштовує.
Медакустика
Чернівці вул. Комарова, 32 Б
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння.
  • Підбір і налаштування слухового апарату