Підбір слухового апарату в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Підбір слухового апарату «Безега и К, клиника» 150 грн
Знайдена 1 клініка

Оксана Хавер
Сучасна клініка і чудова команда лікарів та медперсоналу. Після року безрезультатних походів по лікарях зі своєю проблемою із здоров'ям, подруга порекомендувала цю клініку. Записалася на прийом до Безеги Богдана Михайловича. Скажу чесно були побоювання - МОЛОДИЙ. Але вже після першого спілкування я зрозуміла - професіонал своєї справи. А головне, що мене вразило, його ЛЮДЯНІСТЬ, що в наш час не часто зустрінеш серед лікарів. Щиро вдячна Богдану Михайловичу за вдало проведені дві операції та призначене післяопераційне лікування. Пройшло вже пів року, а я часто згадую цього молодого, енергійного, креативного, перспективного, людяного , професіонала своєї справи . Побільше б таких молодих лікарів нашій медицині. Розвитку вашій клініці, Богдане Михайловичу, вдячних клієнтів. Дякую!!!!❤️❤️❤️
Сережа
Очень понравился врач Юнес Елиас который делал мне операцию по выправлению носовой перегородки. Все прошло отлично. Мой нос после операции начал дышать. Врач прекрасный специалист и очень ответственный. Таких бы врачей побольше.
Сергій
Патологічна будова носової перегородки вносила серйозний дискомфорт в моє життя на протязі досить таки тривалого часу : порушення носового дихання , часті захворювання носа, прилеглих пазух, горла , а також нижніх дихальних шляхів , недостатнє насичення киснем організму , що й казати ! Постійно дихав через рот , з ранку просинався з закладеним носом … Лікувався у Лікаря оториноларинголога ( Лора) районної лікарні за місцем мого проживання , - поліпшення стану здоров’я було незначним , короткочасним . Звертався до інших лікарів за допомогою , але всі як один говорили , що необхідно провести операцію , хірургічне втручання , спрямоване на виправлення носової перегородки . Після ретельного огляду носової порожнини , Лікарем Безигою Миколою Івановичем мені було зроблено Септопластику , - оперативне лікування викривлення носової перегородки . Зараз я вільно дихаю , в повному обсязі відновилося носове дихання повітря ! Здається радість від Новорічних свят буде подвійною , цікаво , як в цьому році буде пахнути ялинка ?
Яна Рижа
Дуже гарний лікар та клініка!!! Дякую Вам!
5,6
Полтава ш. Київське, 56 Б
Лікувально-діагностичний центр "Приватна клініка Безега і К" є багатопрофільною медичною установою, провідним напрямком якої становлять хвороби ЛОР-оганів. Клініка почала роботу у 2011 році, фахівці мають вищу категорію кваліфікації.
  • Підбір і налаштування слухового апарату 150