Контактна літотрипсія у Львові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Іван
Процедура сучасна, безболісна та дієва. Переконався на собі. Боятися не треба, анестезія робить своє. Скажу чесно, лікар досяг максимального результату. Суворо дотримувався прописаних рекомендацій. День побув у стаціонарі. Добре себе почував, тому вирішив не залежуватися. Ще пропив курс лікування у післяреабілітаційний період. Все в нормі. Дуже вдячний.
Констянтин
Не бійтесь робити цю процедуру. Боляче не буде. Вам дадуть місцеву анестезію. У мене було багато камінців, важкий випадок, як кажуть. Проте, операція пройшла успішно. Я бачив, як дістають ці камінчики і дивувався як же ж це може таке утворитися в людському організмі. Лікар дав чіткі відповіді на кожне моє запитання. Позбавився нарешті їх! Жити стало набагато комфортніше.
Віктор
Випробував на собі контактну літотрипсію. Немає чого переживати, якщо ви у руках професіонала. Звичайно, що перед процедурою пройшов курс підготовчих процедур, пив вітаміни і тому подібне. Словом, зробив так, як лікар прописав. Мав невелику кількість каменів, однак вони провокували появу уретриту. 2 дні перебував на стаціонарі під наглядом лікаря. Уролог у мене був першокласний, постійно запитає, підбадьорить. Головне — каменів і уретриту немає!
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Літотрипсія (вага пацієнта до 70 кг) 7 000
  • Літотрипсія (вага пацієнта від 70 до 90 кг) 7 500
  • Літотрипсія (вага пацієнта від 90 до 110 кг) 8 000
  • Літотрипсія (вага пацієнта від 110 до 120 кг) 8 500
5,5
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.