Клініки гінекології у Львові (Франківський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сб
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка «Істина» була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
  • Консультація гінеколога 150
  • Лікування захворювань шийки матки у жінок
  • Обробка шийки матки у жінок
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)

Гінекологія в лікарнях в інших районах Львова

5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр «ЛеоДерм» відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Консультація з оглядом первинна 750
  • Консультація повторна, без огляду (звернення по тому ж питанню терміном до 2 міс.) 550
  • Консультаці повторна з оглядом (звернення по тому ж питанню терміном до 2 міс.) 600
  • Інтерпретація результатів лабораторного дослідження для корекції лікування 550
  • Мазок на флору 330
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
  • Вакуумний аборт (міні-аборт) ілівакуум-аспірація 7 000
  • Лікування ерозії шийки матки рідким азотом (криодиструкция) 1 500
  • Консультація гінеколога 450
  • Гінекологічний огляд в кріслі 150
  • Оцінка гінекологом даних обстежень 250
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика Приймає лікар: Бевз Юрій Анатолійович
  • Повторна консультація лікаря гінеколога ( до 30 хв. ) 400
  • Первинна консультація лікаря гінеколога ( до 30 хв. ) 500
  • Первинна консультація лікаря гінеколога +огляд на гінекологічному кріслі з забором аналізів (без вартості аналізів) 990
  • Гінекологічний забір без консультації 490
  • CHECK-UP для жінок після 30 років 3 762
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Консультація гінеколога 650
  • Кольпоскопія 345