Гінекологічний масаж у Львові (Франківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сб
Віолетта
Процедура допомогла у лікуванні фіброзу. Можливо комусь процедура видається дуже «незручною», але соромитися немає чого. Ви прийшли до професіонала, який цим займається. Тому у мене не було жодних комплексів. І вам не раджу комплексувати.
Жанна
Пройшла декілька сеансів гінекологічного масажу, бо стінки матки дуже слабкі. Планую вагітність, тому ретельно підготовлюю свою жіночу зону до стресу. Боліло мене, але я терпіла, бо знала, що стоїть на кону. Коли наступного сеансу відчула різкий біль сказала лікареві, бо боялась, що він мені там щось пошкодить. Але нічого страшного. Все витерпіла – процедура дала свої результати.
Аліна
Після Кесаревого розтину на матці були спайки. Гінеколог призначив гінекологічний масаж. Процедура не болісна. Добре, що гінеколог у мене жінка – було комфортніше. Відчувала сильну пальпацію піхви. У день після процедури утрималась від статевих відносин. Трохи відчувала «відголоски» процедури. На наступний день все було в нормі. Також цей масаж укріплює стінки матки. Мені це дуже потрібно так як плануємо другу вагітність.
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.