Антицелюлітний масаж ― це косметологічна корегуюча процедура, використовувана для лікування целюліту. Ця теплова процедура сприяє розігріванню лімфи та просуванню її по судинах, ліквідуючи застій. Крім цього, нормалізуються обмінні процеси в клітинах. При виконанні антицелюлітного масажу починає активізуватися струм крові, доставляючи по клітинах поживні речовини та кисень. У результаті шкіра стає гладкою, еластичною та здоровою.
Підготовчі процедури
При наявності лімфостазу попередньо проводиться кілька сеансів лімфодренажу, у результаті яких поліпшується відтік лімфи. До початку процедури проводять розпарювання шкіри. Після цього на тіло наносять спеціальні розігріваючі мазі й гелі. Під їх дією відбувається активація обмінних процесів у підшкірно-жировій клітковині.
Антицелюлітний масаж
Ручний метод вважають дієвим для корекції локальних жирових відкладень на стегнах, животі, сідницях. Під час процедури температура ділянок тіла підвищується на 1,5-2° С. Після сеансів необхідно уникати переохолодження. Гідромасаж ― це вплив на проблемні ділянки тіла інтенсивним водяним напором. Знімає м'язову напругу, розслабляє, покращує кровообіг і сприяє більш швидкому виведенню молочної кислоти. Принцип дії антицелюлітного вакуумного масажу (пневмомасажу) полягає в почергової зміні низького та високого тиску повітря в масажному приладі. Можна використовувати при ожирінні. Сеанси вібраційного масажу не тільки ефективні при боротьбі з целюлітом, але й чинять позитивний вплив на стан організму в цілому. Користь полягає у зниженні м'язового стомлення, активізації кровообігу та загальному розслаблюючому ефекті.
Показання та протипоказання
Показана процедура при таких проблемах:
- місцеві жирові відкладення;
- в'яла шкіра та втрата її еластичності;
- варикоз (початкові стадії);
- малорухлива робота;
- виникнення на стегнах і сідницях «апельсинової пухкої кірки».
Протипоказаннями вважаються:
- менструація;
- наявність алергічних висипань у ділянці, на яку буде проводитися вплив;
- вагітність і період грудного вигодовування;
- хвороби, що протікають із проявом температури й загальної слабкості;
- тромбофлебіт;
- загострення хронічних недуг;
- атеросклероз;
- розриви дерми;
- онкологія;
- інфекційні й вірусні хвороби.
Наслідки
Ускладненнями можуть бути:
- гематоми;
- тимчасова гіперемія;
- хворобливість на обробленій ділянці;
- алергія на застосовувані засоби (олії, гелі тощо).